PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu Tanıtımı

Mr.Muhendis
26.08.2012, 10:16
Kesin Kayıt için Önemli Notlar

1. Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılmaz.
2. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Ancak aslının getirilmesi suretiyle onay işlemi ilgili birimler tarafından yapılır.
3. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz.
4. Belirtilen tarihlerde kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez.
5. Yükseköğretim kurumları, kayıt yaptıracak adaylardan sağlık kurulu raporu isteyebilir.
6. Üniversitemiz, gerçeğe aykırı beyanda bulunarak kayıt yaptıran adaylar hakkında gerekli yasal işlemleri yapmaya yetkilidir.

Önemli Hatırlatmalar

1. Kesin kayıt için istenilen belgelerin tümü öğrenci tarafından kayda gelmeden önce hazırlanmalıdır.
2. Adaylar askerlikle ilgili sorunları için askerlik şubelerine, Kredi konusunda ayrıntılı bilgi için Birim Öğrenci işlerine ve/veya Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna başvuracaklardır.
3. Merkezi yerleştirme işlemi ile bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan adayın kaydını yaptırabilmesi, ilgili yükseköğretim kurumunun aradığı bütün koşulları taşımasına bağlıdır. Adayın internet (http://oss.osym.gov.tr) ortamında bir programı kazandığının yazılmış olması bu adaya, ilgili programın öngördüğü diğer koşulları taşımadan kayıt yaptırma hakkı vermez.
4. Yurt başvurusu için öğrenci belgenizi kayıt bitiminde kayıt bürosundan temin edebilirsiniz.

Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu

Merkez Kampüs 09010- AYDIN

Tel : +90-(256)-2145078

Fax: +90-(256)-2125714

e-posta: aymes@adu.edu.tr