PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zootekni Bölümü Taban Puanları 2012

Mr.Muhendis
23.07.2012, 10:39
Zootekni programını tercih edecekler için taban puanlar ve başarı sıraları aşağıdaki tabloda verilmiştir.

http://i.imgur.com/bmvfe.png

Net görmek için tablonun üzerine tıklayınız. Hala net değilse burdan (http://i.imgur.com/bmvfe.png) tam halini görebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Mor renkli başarı sıraları, bu sene uygulanmakta olan 0,12 (tek) katsayı sistemi eğer geçen sene uygulanmış olsaydı, bölümlerin taban başarı sıralarının (geçen sene) ne olacağını gösteren dönüştürülmüş halidir.

3 farklı yaklaşım ile elde edilen 3 sonuç Kötümser, Makul, İyimser olarak isimlendirilmiştir.

Kaynak: Doğru Tercih

serefmt
26.07.2012, 10:02
Başarı sırası 210 binlerde, puan da 210 larda :) tercihe sadece NKÜ yü yazdım umarım yerleşiriz.

Mr.Muhendis
26.07.2012, 10:10
Başarı sırası 210 binlerde, puan da 210 larda :) tercihe sadece NKÜ yü yazdım umarım yerleşiriz.

Büyük olasılık gelir gibi. Şimdiden hayırlı olsun. Mesleğe hoşgeldiniz. :)

serefmt
26.07.2012, 10:18
Bu mesleğe seçmemi sağlayanlardan biri de sitenizdir şüphesiz. Gerek bölüm açıklamaları, gerek cevaplar bölüm hakkında ki olumsuz düşünceleri kaldırdı kafamdan. Teşekkürü borç bilirim.

Tercih hakkında bir öneriniz var mı? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Mr.Muhendis
26.07.2012, 10:23
Bu mesleğe seçmemi sağlayanlardan biri de sitenizdir şüphesiz. Gerek bölüm açıklamaları, gerek cevaplar bölüm hakkında ki olumsuz düşünceleri kaldırdı kafamdan. Teşekkürü borç bilirim.

Tercih hakkında bir öneriniz var mı? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Faydalı olmasına sevindim.

Bölümde zaten karar kılmışsınız. Tek tercih yerine bir kaç tane tercih eklemeniz iyi olacaktır. Gelir ama yine de garanti olsun. Başarı sıranıza göre listedeki bütün üniversiteleri tercih edebilirsiniz.

MiKRoP
18.08.2012, 03:26
Hatay'da Zootekni kanan aday sayısı 3 tane.

Mr.Muhendis
18.08.2012, 11:37
Hatay'da Zootekni kanan aday sayısı 3 tane.

Geçen yılda dolmamış. Ek yerleştirme ile olursa bir kaç kişi daha gelecektir.