PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziosmanpaşa Üniversitesi Reşadiye Meslek Yüksekokulu Tanıtımı

Mr.Muhendis
21.07.2012, 10:49
Meslek Yüksekokulumuz 1995 yılında eğitim-öğretime başlamıştır. Yüksekokulumuz bünyesinde Bilgisayar Programcılığı Programı, Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı mevcuttur.

MİSYONUMUZ

Mesleki ahlâka sahip,teoriyi uygulamaya dökebilen,iş hukukuna bağlı, bilimde çağdaş, teknolojik gelişmelere açık Atatürk ilke ve Inkılaplarına bağlı, kendisine inanan ve güvenen, kendini ifade edebilen, çevresine örnek teşkil edebilen, alanında sürekli araştırmayı prensip edinmiş, üretim kültürünü benimsemiş toplumsal değerlere bağlı bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Yetiştirdiği mezunlarına kendine güvenen sorumluluk alabilen üretken sorun çözebilme kabiliyetine sahip çağdaş mesleki teknik eğitimin gerektirdiği bilgi beceri ve teknolojik gelişmelerde yüksek kalite ve standartlara sahip, ulusal ve uluslararası platformlarda aranılır nitelikte ara teknik elemanlar yetiştiren, yenilikçi, girişimci, paylaşımcı bir eğitim kurumu olmaktır.

Telefon : 0 (356) 461 33 55
Faks : 0 (356) 461 43 55
Eposta : rmyo@gop.edu.tr
Web Adresi : http://rmyo.gop.edu.tr
Adres : Gaziosmanpaşa Üniversitesi Reşadiye Meslek Yüksekokulu Reşadiye / TOKAT