PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu Tanıtımı

Mr.Muhendis
19.07.2012, 16:03
Misyon

Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulunun Misyonu, eğitim verdiği programlar kapsamında paydaşlarıyla yüksek düzeyli işbirlikleri gerçekleştirerek, belirlenen sektörün/sektörlerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, çağdaş, katılımcı, akademik eğitim programları düzenlemek; Atatürk’ün Çağdaşlaşma kavramının bilincinde, teknolojik ve profesyonel yetkinliğe sahip, güncel akademik bilgilerle donatılmış, uluslararası platformda iletişim kurabilecek becerilere ve sosyal bilince sahip, analitik düşünce yeteneği gelişmiş, takım ruhu ve dayanışmayı destekleyen, mesleki ve bireysel gelişime açık, katılımcı, dinamik, iş ahlakı, etik ve toplum vicdanına saygı gösteren öğrenciler yetiştirmek; coğrafik konumu gereği pek çok sektörde merkez olma özelliği gösteren ülkemizde, kalifiye ara eleman yetiştirerek bu açığın kapatılması amacıyla, bilimsel çalışmalar ve araştırmalar yaparak bilgi üretmek ve bu bilgiyi doğru kullanmayı öğretmektir.

Vizyon

Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulunun vizyonu; bünyemizde eğitim verilen sektörlere yönelik olarak, “eğitilmiş insan kaynağının yetiştirilmesi"ne yönelik çalışmalarla, dinamik, yenilikçi ve değişime açık, ürettiği bilgilere güvenilen ve değer verilen, toplam kalite yönetimi ve sürekli iyileştirme prensibini benimseyen, ulusal ve uluslararası düzeyde saygın, evrensel değerlere sahip lider bir eğitim kurumu" olmaktır.

Adres: T.C. ORDU ÜNİVERSİTESİ FATSA MESLEK YÜKSEKOKULU 52400 FATSA/ORDU
Telefon: 452 423 50 02 - 452 423 50 03
Fax: 452 423 30 99
E-Posta: fatsamyo@odu.edu.tr
Web: http://fmyo.odu.edu.tr