PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Staj Hakkında

Esra DENİZ
14.07.2012, 10:37
bana yardım eder misiniz ya staj hakkında:a025:

ben 2 yıllık organik tarım öğrencisiyim ve staj görüyorum ama hiçbir konu da yardımları dokunmuyor mühendislerin inş yardım eden olur

Mr.Muhendis
14.07.2012, 12:29
Merhaba,

Yardımcı olmasalar bile günlük yapılanları not alarak deftere yazmanız yeterli olacaktır.

Esra DENİZ
15.07.2012, 11:16
evet haklısınız ama hiçbir şekilde birşey ler ögretilmiyor bende dediğinizi yapıp doldururum dedim ama orta da hiç birşey yok bende dün bir karar verdim net elimin altında var bende ne öğrenirsem netten onları not alacam inş kabul olur

inş benim düşündüğüm şeyler iyi olur netten öğrenecem öğrenmem gerekenleri....

Mr.Muhendis
15.07.2012, 11:27
Normal şartlarda stajınızın yanması ve tekrar yapmanız gerekiyor.

Benim tavsiyem; staj yaptığınız yerden günlük yapılan işleri öğrenin. Daha sonra ona göre doldurun.

Örneğin; işletmede yapılan işlerin konu başlıklarını şu şekilde öğrenin.

1. Gün: İşletmenin tanıtılması (İlk gün kesinlikle işletme hakkında bilgi vermelisiniz.)
2. Gün: Kırmızı mercimek hasadı
3. Gün: Kırmızı mercimek hasadı
4. Gün: Kırmızı mercimek hasadı
5. Gün: Kırmızı mercimek harmanı
6. Gün: Kırmızı mercimek harmanı
7. Gün: Kırmızı mercimeklerin bin dane ağırlıklarının ve verimlerinin bulunması

Daha sonra da bunları detaylı olarak anlatın:

1. Gün: A İşletmesi, B ili sınırları içerisinde yer almaktadır. İşletme, toplam C da'lık bir alanda kurulu olup toplam ekili alan miktarı Ç da'dır..........

Esra DENİZ
15.07.2012, 13:10
verdiğiniz bilgiler için sağolun ben staj gördüğüm süre boyunca iki kere kavga ettim aslında anlamaları lazım katmıyorlar öğrencileri

takmıyorlar biz öğrencileri

inş bu hafta içi öğrenebilirim sizin tavsiyenize uyacam sağolun verdiğiniz bilgiler için....
Annyong Haseyo:)

Mr.Muhendis
15.07.2012, 13:28
Okulla görüşüp başka yerde ya da okulda yapma imkanınız varsa ordan ayrılın derim. Tartışma yaşadığınız için zorluk çıkarabilirler.

Esra DENİZ
15.07.2012, 22:58
haklısınız sağolun tekrardan...

burhan.63
07.09.2013, 16:01
ben tıbbi aromatik bitkilerini okuyorum stajımı naylon yaptım bana tıbbi aromatik bitkileri ile ilgili hazır staj dosyası lazım yardımcı olsanız çok sevinirim zor durumdayım
[

Mr.Muhendis
07.09.2013, 16:02
ben tıbbi aromatik bitkilerini okuyorum stajımı naylon yaptım bana tıbbi aromatik bitkileri ile ilgili hazır staj dosyası lazım yardımcı olsanız çok sevinirim zor durumdayım
[

Aynı mesajı daha önce iki kere yazmıştınız. Eğer elinde olan varsa o konu üzerinden size ulaştıracaktır. Lütfen diğer mesajlarınızı takipte kalınız, aynı mesajı her yere yazmayınız.

elvan keleş
27.08.2015, 10:50
merhabalar ben mersin üniversitedinden ziraat fakültesi bahçe bitkileri bölümünü okuyorum staj yapıorum ve staj yaptığıma dairstaj defterime bilgi yazamıom bu konuda yardiminizi bekliyorum ilginiz için şimdiden tesekür ediyorumm..

Mr.Muhendis
27.08.2015, 10:58
merhabalar ben mersin üniversitedinden ziraat fakültesi bahçe bitkileri bölümünü okuyorum staj yapıorum ve staj yaptığıma dairstaj defterime bilgi yazamıom bu konuda yardiminizi bekliyorum ilginiz için şimdiden tesekür ediyorumm..

Merhaba,

İlk iki gün çalıştığınız kurum hakkında bilgi verirsiniz. Sonraki günleri de yaptığınız çalışmalara ayırırsınız. Hangi çalışmaları yaptınız mesela ?

Edanr
11.01.2016, 01:09
Trabzonda nerde staj yapabilirm :img-yes:

Mr.Muhendis
11.01.2016, 12:40
Trabzonda nerde staj yapabilirm :img-yes:

İl/İlçe Müdürlükleri, TMO, Ziraat Odaları, DSİ, İl/İlçe Çevre Müdürlükleri...