PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Su Ürünleri Yetiştirme Bölümü Bitirme Ödevi

çeoç
21.12.2011, 14:47
ben su ürünleri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. bitirme ödevi hazırlıcam fakat danışmanım konuyu benim bulmamı istiyor ve değişik bir konu seçmemi istiyor bu konuda bana yardımcı olabilir misinizz :( nasıl bir konu alabilirim yetiştiricilik konusunda ??:a014:

Mr.Muhendis
21.12.2011, 15:04
Merhaba,

"Değişik bir konu" ama nasıl değişik, ne yönden değişik biraz kafa karıştırıcı olmuş. :) Daha önce yapılan çalışmalara bakarak bir konu belirleyebilirsiniz. Zaten siz bir konu söylediğinizde hoca beğenmezse, ona bir şeyler ekleyerek ya da çıkararak size bir konu söyleyecektir.

Mesela:

Türkiye'de su ürünleri yetiştiriciliği ve pazarlaması
Su ürünleri yetiştiriciliği politikaları
Su ürünleri yetiştiriciliğinin çevreye etkisi
Türkiye'de ekonomik öneme sahip su ürünleri yetiştiriciliği

çeoç
12.01.2012, 16:28
meraba sonunda hocam bana bir konu önerdi mersin balıklarıyla ilgili günümüze kadar yapılan tüm gazete haberlerini toplamamı istiyor. yani ne kadar eskiye gidersem o kadar iyiymiş. 1950 ler falan. sizce nasıl hazırlayabilirim bu ödevi baktım ama gazetelerin arşivlerinde çok haber göremedim.. konuyu henüz kesin olarak almadım öneriyor musunuz ? ya da bu konuyla ilgili daha önce yapılmış ödev örneği gördünüz mü ??

Mr.Muhendis
12.01.2012, 23:01
Merhaba,

Özel mesaj ile yazdıklarımı aynen yazıyorum:

Gazetelerin arşivlerinden ve Google'dan faydalanabilirsiniz. Tatmin edici sonuçlar bulamiyorsaniz baska konu seçmenizi öneririm.

hcaliskan
08.02.2012, 15:35
Balık yemleri, artemia kültürü vs. ne dersiniz?