PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deneyimli Tohumluk Üretim Müdürü Aranıyor

Mr.Muhendis
09.12.2011, 12:01
* Ziraat Mühendisi ( Tercihen Bitkisel Üretim Bölümlerinden Mezun),
* Tohum firmalarının üretim departmanında, tarımsal üretim çiftliklerinde en az 3 yıl üretim tecrübesi olan,
* Ekip çalışmasına yatkın ve altında çalışacak üretim personelini idare edebilecek tecrübeye sahip olan,
* Tarımsal üretimin gerektirdiği dönemsel yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olan,
* B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan,
* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
* Tercihen çiftliklerde Çiftlik Müdürlüğü yapmış veya üretimde en az 3-4 yıl görev almış ve müdürlük yapabileceğine inanan,

Tarımsal Üretim - Tohumluk Üretim Müdürü aranmaktadır.

TARIMSAL ÜRETİM MÜDÜRÜ – TOHUMLUK ÜRETİM MÜHENDİSİ
1- Firmamızın kendi arazilerinde ve sözleşmeli çiftçi arazilerinde yapılan üretimlerin toprak hazırlığı, ekimi, ilaç – gübrelemesi ve hasadına kadar tüm süreçlerin planlaması, takibi ve kontrolü.
2- Firma personeli olan üretim elemanlarını, şoförleri ve teknik kadroyu organize ederek üretim faaliyetlerini yönetmek.

ÖNEMLİ NOT:

* Bu pozisyonda görev alacak kişinin daha önce geniş arazilerde üretim yapan çiftliklerde çiftlik müdürlüğü veya üretim sorumlusu olarak görev almış olması gerekmektedir.

* Direk olarak müdürlük yapmamış fakat üretimde EN AZ 3 YIL görev almış adaylardan bu görevi üstlenip başarabileceğine inan mühendislerin başvuruları dikkate alınacaktır.

Yer: Edirne
Başvuru: Tekcan Tohumculuk San. Tic. Ltd. Şti

Kariyer.Net üzerinden yapabilirsiniz.