PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iş arıyorum

sermuhan
30.05.2011, 09:23
tarımsal yapılar ve sulama bölümünden 2010 da mezun oldum
askerliğimi yaptım
B sınıfı ehliyetim var
şuanda MERSİN de ikamet ediyorum ancak memleketin önemi yok iş neredeyse oraya gidebilirim
ancak tecrübem yok arkadaşlar uygun iş varsa bana ulaşırsanız sevinirim teşekkürler

bulentb
18.05.2013, 22:42
iş imkanı. kırklareli vize yakınında kurulmakta olan hobi çiftliginde görev almak isterseniz arayın. 0533 306 6066

toprak müh
18.05.2013, 23:51
tarımsal yapılar ve sulama bölümünden 2010 da mezun oldum
askerliğimi yaptım
B sınıfı ehliyetim var
şuanda MERSİN de ikamet ediyorum ancak memleketin önemi yok iş neredeyse oraya gidebilirim
ancak tecrübem yok arkadaşlar uygun iş varsa bana ulaşırsanız sevinirim teşekkürler

tarımsal yayım danışmanlık sertifikası alırsanız yeni bi iş imkanı açılmış olur size henüz almadıysanız aralık dönemine hazırlanmanızı öneririm hayırlısı olsun

burhan.ince
19.06.2013, 22:25
antalyanın korkuteli ilçesinde bulunan zirai ilaç bayisinde çalışmak isterseniz 0538 778 7846 tlf ulaşabilirsiniz.yeni damlama sulama işine girdik bize faydalı olabilirmisiniz.birde ilaç bayiliği sınavına girdinizmi .

tulaykty
21.06.2013, 21:40
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Bölümü mezunuyum. Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sertifikam, B Sınıfı Ehliyetim ve Bilgisayar Sertifikam var. İş ilanları için ulaşırsanız sevinirim.

sultan92
24.06.2013, 07:56
kırıkkale üniversitesi organik tarım bölümünden 2013 yılında mezun oldum.iş sağlığı ve güvenliği,gıda güvenliği,çevre yönetimi,iç denetçi sertifikalarım var.ayrıca bilgisayar operatörlüğü sertifikam ve b sınıfı ehliyetimde mevcut.kırıkkalede yaşıyorum.bölümüm organik tarım olduğu için bitki koruma konusunda üst düzey bilgim var.iş ilanları için ulaşırsanız sevinirim...

Mr.Muhendis
24.06.2013, 08:23
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Bölümü mezunuyum. Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sertifikam, B Sınıfı Ehliyetim ve Bilgisayar Sertifikam var. İş ilanları için ulaşırsanız sevinirim.

kırıkkale üniversitesi organik tarım bölümünden 2013 yılında mezun oldum.iş sağlığı ve güvenliği,gıda güvenliği,çevre yönetimi,iç denetçi sertifikalarım var.ayrıca bilgisayar operatörlüğü sertifikam ve b sınıfı ehliyetimde mevcut.kırıkkalede yaşıyorum.bölümüm organik tarım olduğu için bitki koruma konusunda üst düzey bilgim var.iş ilanları için ulaşırsanız sevinirim...

Merhaba,

İş Arıyorum (http://www.ziraatciyiz.biz/ariyorum-f98.html) bölümünde kendinize ait konu açabilirsiniz.