PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kültür Mantarı Üretim Tesisine Ziraat Mühendisi ve Tekniker Alınacak

Mr.Muhendis
26.05.2011, 11:32
Kültür Mantarı üretim tesisimizde görevlendirilmek üzere, Bay/Bayan Ziraat Mühendisleri ve Ziraat Teknikerleri aranmaktadır.(Lojman sağlanacaktır)

-Şirketimizin Kocaeli tesisinde çalışabilecek durumda olmak
-Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak

Deneyim: 2-5 yıl

Eğitim Durumu: Yüksekokul

Başvuru: MÜPA TARIM VE GIDA SAN A.Ş.

Merkez / Üretim Tesisleri

Uzunbey Köyü, Uzunçiftlik – İzmit / KOCAELİ

Tel : 0262 371 45 40 Pbx
Fax : 0262 371 20 78

İstanbul Bölge Müdürlüğü

Yukarı Dudullu Bostancı Yolu Caddesi Keyap Çarşı Sitesi B Blok No:26/A Ümraniye - İSTANBUL

Tel : 0216 527 15 15
Fax : 0216 527 00 40

tatli_sariki
30.08.2012, 22:44
şirketinize tohumculuk mezunu olarak başvuru yapmaktayım.şirketinizde çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. antalya da üretim yapan topraksız tarım şirketinde çalışıyordum ancak annemin ameliyatı yüzünden ayrılmak zorunda kaldım.memleketim muğla ula ataköy köyü

Mr.Muhendis
30.08.2012, 22:47
şirketinize tohumculuk mezunu olarak başvuru yapmaktayım.şirketinizde çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. antalya da üretim yapan topraksız tarım şirketinde çalışıyordum ancak annemin ameliyatı yüzünden ayrılmak zorunda kaldım.memleketim muğla ula ataköy köyü

Merhaba,

İletişim bilgilerini kullanarak firmaya ulaşabilirsiniz.

alev byktş
16.09.2013, 16:24
slm ben adıyamanlıyım .organık tarım mezunuyum ama kultur mantarı dersınıde gorduk bu konuda bılgım var ama sıze nasıl ulasa bılırım cv için

Mr.Muhendis
16.09.2013, 16:37
slm ben adıyamanlıyım .organık tarım mezunuyum ama kultur mantarı dersınıde gorduk bu konuda bılgım var ama sıze nasıl ulasa bılırım cv için

Merhaba,

İlan Tarihi: 26.05.2011

Güncelliğini yitirmiş bir ilan ama yine de firmaya telefon ederek bilgi alabilirsiniz.