PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Tesisleri

Mr.Muhendis
26.04.2011, 19:42
Üniversitemiz öğrencilerine öğretim elemanlarımız tarafından ders seçme, psikolojik rahatsızlıklar, yurtdışı ilişkileri, lisan öğrenme, mezuniyet sonrası iş bulma konularında danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Ahmet Necdet Sezer Kampusü

Turizm ve Otelcilik Programı Eğitim ve Uygulama Merkezi Üniversitemizin çok amaçlı ve tam donanımlı sosyal tesis gereksinimini gidermek için Ahmet Necdet Sezer Kampusünde 3 ay gibi kısa bir sürede modern bir bina yapılmıştır. Bina her türlü ağırlama, konaklama, dinlenme, eğlenme ve toplantı amaçlı etkinliklere yönelik olarak düzenlenmiştir. Binada 3'ü suit olmak üzere 14 odalı toplam 35 kişilik misafirhane, 400 kişilik restoran, 40 kişilik kahvaltı salonu, bar, çocuk oyun alanı gibi çeşitli sosyal alanlar bulunmaktadır. Turizm ve Otelcilik Programı Eğitim ve Uygulama Merkezi, 2004-2005 akademik yılının başından itibaren hizmete sunulmuştur.

Abdullah Kaptan Konferans Salonu

Ahmet Necdet Sezer Kampusü I. Eğitim Binasında bulunan salon 400 kişilik oturma kapasitesine sahiptir. Konferans Salonu son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmıştır.

Erdal Akar Konferans Salonu

Ahmet Necdet Sezer Kampusü II. Eğitim Binasında yer alan Erdal Akar Konferans Salonu toplam 132 kişilik kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Sabri Bektöre Konferans Salonu

Ahmet Necdet Sezer Kampusü III. Eğitim Binasında yer alan ve üniversitemize büyük emek vermiş olan Prof. Dr. Sabri Bektöre'nin adının verildiği konferans salonu 183 kişilik oturma kapasitesine sahiptir.

Ahmet Karahisari Kampusü

Hayrettin Barut Konferans Salonu

Ahmet Karahisari Kampusünde inşa edilen ve Afyonkarahisar'ın belediye eski başkanı Hayrettin Barut'un adı verilen konferans salonu 220 kişilik oturma kapasitesine sahiptir. Salon bilimsel ve kültürel toplantıların yanı sıra konser gibi müzik etkinlikleri için de kullanılmaktadır.

Ali Çetinkaya Kampusü

Tıp Fakültesi Toplantı Salonu

Tıp Fakültesi Morfoloji Binasında bulunan salon çeşitli toplantı, konferans ve seminerlerin yapılmasına uygun nitelikte ve 80 kişi kapasitelidir.