PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Etkinlikleri

doğşen
10.04.2011, 17:58
Merhaba arkadaşlar,

Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından yapılan etkinlikler buradan duyurulacaktır. Yapılacak olan piknikler, konferanslar, konserler, geziler vb. fakültemiz içerisinde ve buradan sizlere duyurulacaktır.

Yapacağınız etkinlikleri Ziraat Fakültesi Toprak Biliminden Doğancan Bedir'e ulaşıp, duyuru ilanını ulaştırarak buradan duyurabilirsiniz.

kandemir
21.02.2013, 15:59
merhaba ben de ziraatçıyım.. etkinliklere katılmak için aktif halde okulunuzda okuyor olmak şart mı.. yani tarımla ilgili etkinlikler falan olursa katılmak isterim..

Mr.Muhendis
21.02.2013, 16:07
merhaba ben de ziraatçıyım.. etkinliklere katılmak için aktif halde okulunuzda okuyor olmak şart mı.. yani tarımla ilgili etkinlikler falan olursa katılmak isterim..

Merhaba,

Duyurular bölümlerde, fakültelerde olduğu için çoğunlukla oradaki öğrenciler, personel vs. katılır. Dışardan direkt olarak gelen olmaz. Ama gelirse kabul etmezler mi ? Ederler bence. Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

kandemir
22.02.2013, 16:59
anladim haklisiniz.. ama katilmak isterim kandimi gelistirmek adina.. cevremde ziraatci tanidiklarim olsun isterim o yuzden..

Mr.Muhendis
22.02.2013, 18:35
anladim haklisiniz.. ama katilmak isterim kandimi gelistirmek adina.. cevremde ziraatci tanidiklarim olsun isterim o yuzden..

İnternet sitesinden etkinlikleri takip edin. Her etkinlik haberinde sorumlu kişinin telefonu, e-mail adresi vs. bulunur. Arayıp bilgi alırsınız.