PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teknikerlere İş İmkanı

eliff
02.04.2011, 23:20
Teknıkerlere iş olanagı yok mu? ben organık tarım teknıkerı olacagım bu sene

Mr.Muhendis
03.04.2011, 07:56
Merhaba,

Ziraat Mühendisi İş İlanları (http://www.ziraatciyiz.biz/ziraat-muhendisi-ilanlari-f83.html) bölümündeki ilanları takip ediniz. Ziraat Mühendisliği dememize rağmen içlerinde teknikerlikle ilgili olarak da iş ilanları oluyor. "Organik Tarım" konusunda iş ilanları oluyor. Bunları takip ederek başvuru yapmanızı öneririm.

Ayrıca bölgenizde organik tarım yapan firmalara giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Sadece internetten bakarak iş bulmak maalesef çok da kolay değil.

kandemir
17.05.2011, 10:33
merhaba bende ziraat teknikeriyim 2010 yılında tohumculuk bölümünden mezun oldum çok kolay iş bulabileceğimi söylüyorlar fakat ben bulamıyorum konyada ikamet ediyorum.. bana yardımcı olabilir misiniz???

Mr.Muhendis
17.05.2011, 19:29
merhaba bende ziraat teknikeriyim 2010 yılında tohumculuk bölümünden mezun oldum çok kolay iş bulabileceğimi söylüyorlar fakat ben bulamıyorum konyada ikamet ediyorum.. bana yardımcı olabilir misiniz???

Merhaba,

Kolay iş bulabilirsin diyen kişilerden, size iş bulmalarını rica edin. Madem kolaymış o halde bulsunlar. :) Bu zamanda iş bulmak pek kolay değil. Kişinin kendini geliştirmesi ve sürekli araştırma yapması lazım. Bölümdeki iş ilanlarını inceleyin. Size uygun olanlara başvuru yapın. Bunun haricinde bölümünüzle ilgili olan kurs, seminer vs.lere katılarak sertifikalar alın. Yani kendinize yatırım yapın. Elbette, bunlar sayesinde size uygun iş bulunacaktır.

dalya
18.05.2011, 22:30
:thumbup:merhaba bende ziraat teknikeriyim 2010 yılında tohumculuk bölümünden mezun oldum çok kolay iş bulabileceğimi söylüyorlar fakat ben bulamıyorum konyada ikamet ediyorum.. bana yardımcı olabilir misiniz???

arkadaşım mühendis de tekniker de olsan iş zor bulmak inanın şekil A1 ben :)
lakin donanım da olsa acı gerçek var TR de ... sansın bol olsun ...

Esra DENİZ
06.04.2012, 22:22
inş mezun olacak olan tüm teknikerler iş bulabiliriz...

Mr.Muhendis
06.04.2012, 22:34
inş mezun olacak olan tüm teknikerler iş bulabiliriz...

Umarım bütün meslektaşlarımız, arkadaşlarımız iş bulur. Forumdaki iş ilanları bölümünü takip etmenizi tavsiye ederim.