PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Editör Olmak İster Misiniz ?

Mr.Muhendis
17.09.2009, 18:32
Editör alımı bir süreliğine durdurulmuştur.

------------------------------

Ziraatciyiz.Biz yönetiminde yer almak ister misiniz ? Yapmanız gereken öncelikli olarak aşağıdaki açıklamayı okumak :)

Editörün görevleri nelerdir ?

Forumdaki bölümlerle alakalı konular açar, varolan konularda düzenleme yapar ve foruma yazılan mesajları kontrol eder. Temel olarak görevi budur.

Herkes yapabilir yani. Göreve geldikten sonra size yardımcı olacak konular bulacaksınız. Ben bu görevi yapamam diye düşünmeyin ;)

Hangi bölümlerde görev almalıyım ?

Dilediğiniz bölüm ya da bölümlerde görev alabilirsiniz. Örneğin; Ankara Üniversite Tarla Bitkileri Bölümünde öğrencisiniz veya ordan mezunsunuz. İsterseniz Hem Ankara Üniversitesi Bölümünde Hem de Bahçe Bitkileri Bölümünde görev alabilirsiniz. Belirli bir sınırlama yok.

Editör olmanın avantajları nelerdir ?

Nicki (kullanıcı adı) farklı renktedir.
Kendine ait rütbe grafiği vardır.
Özel mesaj kapasitesi normal üye gruplarına göre daha fazladır.

Editör olmanın şartları ?

Ziraat Mühendisi, Ziraat Teknikeri, Ziraat Teknisyeni, Ziraate ait diğer alanlarda görevli, mezun ya da bu bölümlerden birinde öğrenci olmak. Aynı şekilde Gıda ve Peyzaj alanında eğitim gören, görmüş, çalışan herkes başvurabilir.
24 saatinin 1 saat gibi bir süresini foruma ayırabilmek.
Yardımlaşmayı sevmek.

Nasıl başvurabilirim ?

Aşağıdaki bilgileri doldurarak bana özel mesaj gönderin.

NOT: Bu bilgiler görev aldığınız sürece bende tutulacak ve ayrıldığınızda silinecektir. Yalnızca bilgi edinme amaçlıdır.

1) Adınız:
2) Yaşınız:
3) Oturduğunuz şehir:

4) Çalışıyor musunuz öğrenci misiniz ?:

4.1) Çalışıyorsanız;

4.1.1) Çalıştığınız kurum/kuruluşun adı:
4.1.2) Mezun olduğunuz okul:

4.2) Okuyorsanız;

4.2.1) Okulunuzun adı:
4.2.2) Kaçıncı sınıfsınız:

5) Bölümünüz/Alanınız:

Bilgileri göndermek için tıklayınız. (http://www.ziraatciyiz.biz/private.php?do=newpm&u=1)

deniz güner
20.01.2010, 22:54
değerli Mr. Mühendis,teklifiniz için teşekkür ederim ama aranılan şartlara uymuyorum.İşletme mezunuyum,Kamu kuruluşunda çalışıyorum ve Amasyada ÇKS üye çiftçiyim.Sitedeki bilgileri faydalı buluyorum ve paylaşıyorum.

lanet90
28.01.2010, 19:23
ücret ne kafar :D

Mr.Muhendis
28.01.2010, 20:04
ücret ne kafar :D

Paylaşmak paha biçilemez :)

ahmtymn
24.01.2011, 18:18
erciyes ünv. de okuyorum bahçe bitkileri bölümüyüm şartlara uygunum. bu arada erciyrs ünv bölümü açılsın lütfen:)

Mr.Muhendis
24.01.2011, 18:30
erciyes ünv. de okuyorum bahçe bitkileri bölümüyüm şartlara uygunum. bu arada erciyrs ünv bölümü açılsın lütfen:)

Merhaba,

Konudaki formu doldururarak bana özel mesaj ile gönderiniz. Bu arada Erciyes Üniversite forumumuz bulunmaktadır.

Kayseri Erciyes Üniversitesi (http://www.ziraatciyiz.biz/kayseri-erciyes-universitesi-f75.html)

uswela
22.02.2011, 20:19
merhaba bu görevi üstlenebilirim ama sayfa hata veriyor. çok güzel bir site çok yardımcı oluyor teşekür ederim ADNAN MENDERES ÜNİ.okuyorum ziraat teknikerliği

Mr.Muhendis
22.02.2011, 20:23
merhaba bu görevi üstlenebilirim ama sayfa hata veriyor. çok güzel bir site çok yardımcı oluyor teşekür ederim ADNAN MENDERES ÜNİ.okuyorum ziraat teknikerliği

Merhaba,

Buraya tıklayarak (http://www.ziraatciyiz.biz/private.php?do=newpm&u=1) ulaşabilirsiniz.

burnman
01.04.2011, 12:45
Mr.Muhendis öncelikle böyle bir site kurduğunuz için çok teşekkürler. Facebookta da grup kurarsanız çok daha iyi olacak en azından daha fazla kişiye ulaşmış oacağız

dalya
01.04.2011, 14:24
Mr.Muhendis öncelikle böyle bir site kurduğunuz için çok teşekkürler. Facebookta da grup kurarsanız çok daha iyi olacak en azından daha fazla kişiye ulaşmış oacağız

merhaba facebook sayfası var zaten arkadaşlarımızın :)

https://www.facebook.com/group.php?gid=236402576558&ref=ts

Mr.Muhendis
01.04.2011, 22:01

Merhaba,

Öneriniz için teşekkürler. sutoprak arkadaşımızın verdiği link, Facebook'taki resmi sayfamızdır.

merhaba facebook sayfası var zaten arkadaşlarımızın :)

https://www.facebook.com/group.php?gid=236402576558&ref=ts

Sadece bizim değil, hepimizin sayfası. Hepimizin forumu. :)

burnman
07.04.2011, 14:45
Merhabalar arkadaşlar ziraat fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. Elimde arkadaşların çok işine yarayabilecek kitap ve hocaların ders anlatırken verdiği ders notları var. Paylaşmak istiyorum ama bir konuda kafam çok karışık. Ders notlarını veya kitapların burada paylaşınca telif hakkı yada daha farklı bir sorunla karşılaşabilirmiyiz. Yada ders notları için hocalardan izin mi almalıyım .Ders notu olarak kastettiğim hocaların dersleri anlattığı power point sunularıdır. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.Teşekkürler...

burnman
07.04.2011, 16:01
Merhaba 1.5 saat önce de aynı şeyi yazmıştım ama silinmiş. Elimde ki ders notu ve kitapları paylaşmak istiyorum ama telif hakkı yada daha farklı bir sebepten sorun çıkarmı yada ders notları için dersin hocasından izin mi almalıyım .Ders notları hocaların ders anlatırken kullandıkları power point sunuları. Lütfen bu mesajın altına yada mail adresime cevap yazarsanız sevinirim.Teşekkürler

Mr.Muhendis
07.04.2011, 21:01
Merhabalar arkadaşlar ziraat fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. Elimde arkadaşların çok işine yarayabilecek kitap ve hocaların ders anlatırken verdiği ders notları var. Paylaşmak istiyorum ama bir konuda kafam çok karışık. Ders notlarını veya kitapların burada paylaşınca telif hakkı yada daha farklı bir sorunla karşılaşabilirmiyiz. Yada ders notları için hocalardan izin mi almalıyım .Ders notu olarak kastettiğim hocaların dersleri anlattığı power point sunularıdır. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.Teşekkürler...

Merhaba,

Kitapların telif hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle forumda yayınlamak kesinlikle yasaktır. Ancak diğer ders notlarının (sunumlar, dökümanlar, elektronik kitaplar vb.) telif hakları olmadığı için sunumlarında herhangi bir yasal sorun bulunmamaktadır. Buna rağmen, hazırlayan kişilerden onay almak daha uygun olacaktır.

Merhaba 1.5 saat önce de aynı şeyi yazmıştım ama silinmiş. Elimde ki ders notu ve kitapları paylaşmak istiyorum ama telif hakkı yada daha farklı bir sebepten sorun çıkarmı yada ders notları için dersin hocasından izin mi almalıyım .Ders notları hocaların ders anlatırken kullandıkları power point sunuları. Lütfen bu mesajın altına yada mail adresime cevap yazarsanız sevinirim.Teşekkürler

Mesajınız silinmemiş. Sanırım gözünüzden kaçtı.

cakmak33
21.04.2011, 00:19
Her sey guzel teşekkurler...