PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üretim Mühendisi Alınacaktır

Mr.Muhendis
28.10.2010, 00:11
Tarımsal sanayi sektörünün en iyi ve seçkin şirketlerinin yer aldığı "Antalya Tarım Grubu” şirketlerinden "Antalya Fide A.Ş.” Üretim Mühendisi arıyor.

* Tercihen Üniversitelerin Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri veya Bitki Koruma bölümünden mezun olmak.
* Tercihen daha önce herhangi bir işyerinde çalışmamış olmak.
* Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Başvuru: Antalya Tarım Grubu

adigedane
02.11.2010, 15:06
İlan verdiğiniz işle ilgileniyorum. size göre sorun olabilecek bir durum var. ben tarım ekonomisi mezunuyum. ilk 3 yılımı bütün bölümlerden ders alarak tamamladım sadece son 1 yılımda tarım ekonomisi okudum. çok çalışkanım. aranılan nitelikle bir mühendis olabilmek için elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım. eğer ilgilenirseniz xxx@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. iletişime geçerseniz memnun olurum. antalyada ikamet edebilirim ve B sınıfı ehliyet sahibiyim. Tarımsal danışmanlık sertifikam vardır. ve upper intermediate seviyesinde ingilizceye sahibim.

Mr.Muhendis
06.11.2010, 11:28
İlan verdiğiniz işle ilgileniyorum. size göre sorun olabilecek bir durum var. ben tarım ekonomisi mezunuyum. ilk 3 yılımı bütün bölümlerden ders alarak tamamladım sadece son 1 yılımda tarım ekonomisi okudum. çok çalışkanım. aranılan nitelikle bir mühendis olabilmek için elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım. eğer ilgilenirseniz xxx@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. iletişime geçerseniz memnun olurum. antalyada ikamet edebilirim ve B sınıfı ehliyet sahibiyim. Tarımsal danışmanlık sertifikam vardır. ve upper intermediate seviyesinde ingilizceye sahibim.

Merhaba İpek Hanım,

Başvurularınızı aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak firmaya yapabilirsiniz.

Adres: Çamköy Beldesi. Yeni Isparta yolu.
Özgür Beton Karşısı. ANTALYA
Tel: 0 242 464 13 76 Fax: 0 242 464 13 78
www.antalyafide.com
e-mail:antalyafide@antalya-tarim.com.tr