PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taze Gıda Üretim Projeleri Kalite Uzmanı Ziraat Mühendisi Aranıyor

Mr.Muhendis
09.10.2010, 13:01
Genel Nitelikler:

CarrefourSA Genel Müdürlük Kalite ve Sürdürülebilir Gelişim Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Taze Gıda Üretim Projeleri Kalite Uzmanı" aranmaktadır.

* Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
* Meyve - Sebze üretimi ve üretim bölgeleri konusunda deneyimli,
* Tercihen et, süt ve ürünleri konusunda bilgi sahibi,
* Çok iyi derecede İngilizce ve / veya Fransızca bilgisine sahip,
* Ürünlerle ilgili standartlara ve mevzuatlara hakim, tercihen organik tarım, iyi tarım uygulamaları konularında bilgi sahibi,
* Proje yönetim metodolojisine hakim,
* Denetçilik vasıflarına sahip,
* Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen,
* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İş Tanımı:

* Proje kapsamı içerisinde özel markalı (Doğa Tat Carrefour, Carrefour) ürün geliştirilmesini sağlamak amacıyla tedarikçi seçimi ve değerlendirmesi,
* Yeni ürünler ve mevcut ürünlerin Carrefour'un ilgili ürün konseptine uygun olarak üretilmesini sağlamak, bu amaçla üretim, dağıtım ve tanıtım faaliyetlerini projelendirmek,
* Satınalma ve pazarlama departmanları ile ortak çalışmalar yürüterek projelendirmek, bu projelendirmelerde tedarikçi firmalarla işbirliği içerisinde çalışmak,
* Proje kapsamındaki ürünlerin kalite, yerleşim ve ulaşılabilirlik ekseninde analizlerini ve buna uygun iyileştirme stratejilerini gerçekleştirmek.

Başvuru: Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.