PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuluçkahane Üretim Sorumlusu Aranıyor.

Zooteknist
04.10.2010, 11:19
Kurulduğu Bursa ilinde 1972 den beri civciv , yarka ve kuluçkalık yumurta sektöründe faaliyet gösteren , ülke pazarının %70 ne hakim ve üretiminin %30 nu yurtdışına ihraç eden Hastavuk A.Ş. , Sivrihisar Bölgesinde kurulu bulunan kuluçka tesislerinde Kuluçka Üretim Sorumluluğu görevini yürütebilecek takım arkadaşı arıyor.

- Üniversitelerin Veteriner veya Ziraat Mühendisliği (Zootekni Bölümü) Fakülteleri mezunu,
- İyi düzeyde İngilizce bilen,
- Eskişehir İlinin Sivrihisar İlçesinde ikamet edebilecek,
- B sınıfı ehliyete sahip ve aktif sürücü olan,
- Kuluçka Planlama ve yönetim konusunda asgari 3 yıl tecrübeli,
- Analitik Düşünce ve Problem çözme yeteneği gelişmiş,
- Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
- Bilgisayar programlarına iyi derecede hâkim (Windows işletim sistemi, Microsoft Office,Netsis),
- 35 yaşını aşmamış,
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ,

Şirket genel politika ve hedefleri doğrultusunda planlama yapmak ve söz konusu politika ve hedeflerin sorumlu olduğu departmanda anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlamak.
Civciv üretimi ile ilgili periyodik raporlamaları analiz etmek, sapmakları araştırmak, çözüm geliştirmek.
Sevk edilen civcivlere ve yumurtalara ait sevkiyat bilgilerini takip etmek/ettirmek.
Makinelerin bakım onarımlarının yapılmasını ve arızalarının giderilmesini sağlamak, arızaların tekrarını önleyici faaliyetler geliştirmek.
Sorumlu olduğu bölümün gelir ve gider bütçesini hazırlamak; fiili durum ve bütçelenen durum arasındaki farkı takip etmek, sapmaların nedenlerini araştırmak, iyileştirmek ve bir üst amire raporlamak.

Başvuru: Hastavuk Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret A.Ş
Eskişehir