PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bitki Islahı - Prof. Dr. Sezen Şehirali

Mr.Muhendis
07.07.2010, 15:26
Kitabın;

Adı: Bitki Islahı

Yazarı: Prof. Dr. Sezen Şehirali, M.Özgen

Yayınevi: Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Yayınları

Yayın No: 1553

İletişim: 0 312 596 15 37 - halklail@agri.ankara.edu.tr

NOT: Kargo ile kitap satışları için yukarıdaki telefondan detaylı bilgi alınabilir.

veysiko
04.03.2015, 01:42
Burdan kitap satisi yapmadan once, kitabin sitede pdf olarak dagitilmasina engel olmalisiniz.

Mr.Muhendis
04.03.2015, 06:45
Burdan kitap satisi yapmadan once, kitabin sitede pdf olarak dagitilmasina engel olmalisiniz.

Biz kitap satışı yapmıyoruz, sadece tanıtım yapıyoruz. Sunulan .pdf de Ankara Üniversitesi tarafından erişime açılmıştır. İncelediyseniz, içeriği görürsünüz ve kalitesi çok kötüdür. Sanırım tanıtım amaçlı koymuşlar.

veysiko
08.03.2015, 04:19
Kitap tanitimi yapiyorsunuz ama kitabin icerigine dair hic bisey paylasmamissiniz, tanitimdan ziyade altta kargo ile kitap satislari icin.. seklinde devam eden notu gorunce bu kaniya vardim, haksiz da sayilmam sanirim. Oyle gorunuyor cunku.

Mr.Muhendis
08.03.2015, 11:40
Kitap tanitimi yapiyorsunuz ama kitabin icerigine dair hic bisey paylasmamissiniz, tanitimdan ziyade altta kargo ile kitap satislari icin.. seklinde devam eden notu gorunce bu kaniya vardim, haksiz da sayilmam sanirim. Oyle gorunuyor cunku.

Üniversitenin satış kısmında yazanları ekliyoruz. Daha fazla bilgiyi üniversitenin satış bölümünden alabilirsiniz. Ayrıca bizim herhangi bir kârımız yok.