PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yurtdışı Stajı Hakkında

MeKKeLee
26.03.2010, 13:14
arkdslar mrb ben omü de 1.sınıf tarımsal biyoteknoloji bölümünde okuyorum malum seneye staj var hocalar yurtdısında yapsanız daha iyi olur diyor.dısardan nasıl staj ayarlayabilirim yardımcı olursanız.

mail atarsanız sevinirim.

Mr.Muhendis
26.03.2010, 13:28
Merhaba,

Sizin bölümde şu an hangi hocalar var bilmiyorum ama bölümdeki hocalarla görüşün. Onların bildiği, önerebileceği yerler vardır sanırım. Örneğin, Ahmet Hoca ve Orhan Hoca 'yla bir görüşün.

Prof. Dr. Orhan Kurt (http://www2.omu.edu.tr/akademikper.asp?id=364)

Prof. Dr. Ahmet Okumuş (http://www2.omu.edu.tr/akademikper.asp?id=385)

foreverTYS
17.04.2010, 23:32
arkdslar mrb ben omü de 1.sınıf tarımsal biyoteknoloji bölümünde okuyorum malum seneye staj var hocalar yurtdısında yapsanız daha iyi olur diyor.dısardan nasıl staj ayarlayabilirim yardımcı olursanız.

mail atarsanız sevinirim.

danışmanına bölüm staj amiri ve yurtdışı kordinatörünu sorarsın orhan hoca veya ahmet hocadır onlardan bilgi alablirsin ayrıntılı
seneye ikinci dönem staj 1 dersini alacaksın onu almadan önce seneye ilk dönem oydem tarafında açılan ingilizce sınavına gir onun sonucuna gire gönderiyorlar

allah kolaylık versin bölümünde de...:img-cray::img-cray:

tbtayla
10.02.2012, 21:25
Merhabalar ben tarımsal biyoteknoloji ikinci sınıf öğrencisiyim.Staj yerleri konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Mr.Muhendis
10.02.2012, 23:21
Merhabalar ben tarımsal biyoteknoloji ikinci sınıf öğrencisiyim.Staj yerleri konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Yurtdışı staj yerleri konusunda en iyi yardımı staj amiriniz yapabilir. Tanıdığı varsa ancak o şekilde size referans olarak staj yapmanızı sağlayabilir.

dalya
14.02.2012, 01:26
merhaba;

okullarımız farklı oldugundan okula bağlı kalarak yorum yapamayacağım lakin ben yurt dışı stajımı şu şekilde yapmıştım: okul ve özel şirketler anlaşmalı olarak size olanak sunuyor fakat hersey kendi imkanlarınız dahilinde olmaktadır; okul sadece izin vermektedir; staj alanı da bölümünüze göre değişkenlik göstermektedir.öte yandan satj için danışman hocalar da bana çok yönlendirici pozisyon olmadı sadece izin verildi ben de kendi imkanlarımla 50 iş günü doldurmak kaydı ile stajımı yaptım geldim.(bölümüm bitkisel üretim - iskoçyada satj alanım da bir çiftlikte çilek serası idi)

turansevim
21.07.2012, 14:33
Merhaba arkadaşlar tarımsal biyoteknoloji 3. sınıf oldum ve yurt dışı staj yapmak istiyorum.
Fakat hangi şirketler daha uyumludur, nerelere başvurmam gerekir herhangi bir bilgim yok.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler :)