PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğal Bitkiler Ders Notu

Mr.Muhendis
21.03.2010, 09:20
Döküman .doc formatındadır. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden Sayın Prof. Dr. Mehmet Emin BARIŞ tarafından hazırlanmıştır. Dosyayı aşağıdaki bağlantından indirebilirsiniz.

BURDAN (http://www.ziraatciyiz.org/_docs/2858-dogal-bitkiler.rar)

shrub
21.03.2010, 12:22
Teşekkür Ederim

lynkeus
24.06.2010, 01:39
teşekkür

baris
19.02.2011, 22:18
Sayin İlgili,

Doğal Bitkiler Ders Notu basligi altinda sitenizde yayinlamakta oldugunuz ders notlari benim (Prof. Dr. M. Emin BARIŞ) tarafimdan hzirlanan A.Ü. Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünde Doğal Bitkilerdan Peyzaj Mimarlığında Yararlanma dersi kapsaminda ogrencilere dağıtılan ders notudur. Ancak ne yazik ki sitenizde hicbir isim ya da kaynak belirtmeden bu notlarin kullanilmakta oldugunu tesadufen gormus bulunmaktayim. Etik olarak bu notlarin benim onayim alinarak ya da en azindan benim ismim belirtilerek yayinlanmasi gerekmektedir.

M. Emin BARIS
baris@agri.ankara.edu.tr

Mr.Muhendis
20.02.2011, 13:19
Sayin İlgili,

Doğal Bitkiler Ders Notu basligi altinda sitenizde yayinlamakta oldugunuz ders notlari benim (Prof. Dr. M. Emin BARIŞ) tarafimdan hzirlanan A.Ü. Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünde Doğal Bitkilerdan Peyzaj Mimarlığında Yararlanma dersi kapsaminda ogrencilere dağıtılan ders notudur. Ancak ne yazik ki sitenizde hicbir isim ya da kaynak belirtmeden bu notlarin kullanilmakta oldugunu tesadufen gormus bulunmaktayim. Etik olarak bu notlarin benim onayim alinarak ya da en azindan benim ismim belirtilerek yayinlanmasi gerekmektedir.

M. Emin BARIS
baris@agri.ankara.edu.tr

Sayın M. Emin BARIŞ,

Gerekli düzenlemeler yapılmış, konu hakkında size e-mail gönderilmiştir.

Anlayışınız için çok teşekkür ediyorum.