PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Odası Ziraat Mühendisi Alımı Şartları

uqur5561
29.12.2020, 18:17
Merhabalar, ZMO da ziraat mühendisleri ne iş yapar tam olarak ? avantaj ve dezavantajlarını bilen hocalarım varsa yardım ederse memnun olurum yapabileceğim bir yer mi ona göre sınava hazırlanacağımda

Mr.Muhendis
29.12.2020, 18:22
Merhabalar, ZMO da ziraat mühendisleri ne iş yapar tam olarak ? avantaj ve dezavantajlarını bilen hocalarım varsa yardım ederse memnun olurum yapabileceğim bir yer mi ona göre sınava hazırlanacağımda

Merhaba,

ZMO sınavla personel alımı mı yapıyormuş? İlk defa duydum. :)

uqur5561
31.12.2020, 03:54
Danışmanlık belgesi için :)

Mr.Muhendis
31.12.2020, 08:53
Danışmanlık belgesi için :)

Ziraat mühendisleri odası (ZMO) ile ziraat odalarını karıştırıyor olabilir misiniz?

ZMO talep olursa danışmanlık sınavı için kurs veriyor, ziraat odaları ise belgesi olanı istihdam ediyor. :)

uqur5561
31.12.2020, 15:39
Karıştırmışım sanırım kusura bakmayın
Çalışma şartları nasıl sizce ? Bakanlık ve kooperayife göre

Mr.Muhendis
31.12.2020, 19:04
Konuyla bağlantısı olmadığı için sorunuzu ayrı bir başlığa taşıdım.

Sorunuza gelecek olursak, ziraat odalarının çalışma yoğunluğu bulunduğu yere göre değişiyor. Personeller alımlarını bildiğim kadarıyla direkt kendileri yapıyor. Belki İŞ-KUR üzerinden alıyorlar. Her iki türlü de gidip bir görüşmek, durumu anlatmak gerekir.

Ben yıllar önce bir yere sorduğumda bayilik belgesi bulunan ya da toprak analizi konusunda bilgi sahibi olan birini arıyorlardı.