PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : proje hazırlama ve değerlendirme dersi ödevi

ezgiakpnar
01.12.2020, 14:31
arkadaşlar merhaba. proje hazırlama ve değerlendirme dersi için bir proje yapmam gerekiyor. konu olarak TARIM SEKTÖRÜNDE ÇOCUK İŞÇİSİ başlığı altında düşündüm fakat tam olarak ne araştırmam gerektiğini yani projenin adını koyamadım. yapılmış bir projenin üstüne eklemem lazım fakat çok çaplı çalışmalar yok. tarım ekonomisi öğrencisi olarak önerilerinizi bekliyorum proje hakkında :)

Mr.Muhendis
29.01.2021, 13:03
Merhaba,

Bununla ilgili olarak STK'ların çalışmaları var. Onlarla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Buradan kimsenin böyle bir projeyi paylaşacağını sanmıyorum. Ortada bir proje olsa ben şahsen kendim veririm zaten. Bir lisans dersi için niye heba edeyim. :)

ademkıvançlı
01.02.2021, 11:26
Merhaba,

Zamanında proje dersim için hazırladığım projenin tabanını okul kütüphanelerini araştırarak bulmuştum.:zipir: Son yıllarda bir çok okul kütüphanelerinde yayınları online hale getirdi. Bence okul kütüphanelerini araştırman yararlı olabilir.

Mr.Muhendis
01.02.2021, 12:13
Merhaba @ademkıvançlı,

TÜBİTAK ve üniversitelerin veri tabanlarında tamamlanmış/yürütülen projelerle ilgili bilgiler yer alır. Onlardan yararlanarak hazırlanabilir tabi ki.

Bu arada gizli linkinizi siliyorum, bir daha olmazsa sevinirim. :)