PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marmara Bölgesinde Bayilik Belgesine İhtiyaçımız Var

ilkerozturk
29.06.2020, 03:01
Merhabalar;

Firma Adı: Öztürk Tarım ve Peyzaj Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Adres: KIZILPINAR ATATÜRK MAH. GELİR SK. C BLOK NO: 1 İÇ KAPI NO: Z01 ÇERKEZKÖY/ TEKİRDAĞ
Telefon: 0 531 278 70 39
E-Mail: ilker@ozturktarimpeyzaj.com

Özel Not: Saygıdeğer meslektaşlarım bölgemde çalışmakta olduğum işimden ayrılmak durumunda kaldım ve kendi bayimi kurmaya karar verdim fakat covid-19 sürecinde iptal olan sınav sebebiyle belgeyi edinemedim yinede iş yerini açmaktan vazgeçmek istemiyorum bu sebeple bu belgeye ihtiyaç duymaktayım,
Yönetmelik gereği 150 km içerisinde ikame şartı aransada ikametgah olarak gösterilebilecek boş dairem var bu sorunu kolayca aşabiliriz bu sebeple şehir dışından gelecek tekliflere de açığım.
İşletmedeki tüm adımlar yönetmeliğe uygun olarak hazırlandı hiçbir eksiğimiz bulunmuyor sönsörlü musluktan havalandırmalı dolaba kadar herşey kuralına kitabına uygun.
Belge kiralamanın doğru birşey olmadığı bilsemde şuan ki durumda başka bir çözümüm kalmadığından bu yola başvurmuş bulunmaktayım, denetimler vb. gibi durumlarda herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacağınızın garantisini verebilirim. Bizzat bende Namık Kemal Üniversitesi Tarla Bitkileri bölümünden mezun Ziraat Mühendisiyim.

Saygı ve Sevgilerimle.

Telefon : 0 531 278 70 39