PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hidroponik Sistem ile yetiştirdiğim ürünümü nasıl satabilirim?

Teo
03.04.2020, 17:29
Herkes iyi forumlar, Hidroponik Sistem yani topraksız tarım yapıyorum. Yetiştirdiğim mahsül "kıvırcık" hiç bir kimyasal ve hormon kullanmadan özenle yetiştirdiğim mahsülüm şuan serada duruyor biliyorsunuz bu Corona Virüsü halleri kapatınca hasatı bekleyen mahsülüm elimde kaldı.. Tanıdığım yerler kapandı geçici olarak ve ben bu ürünümü satmak istiyorum, biliyorsunuz zarar edersem bir çok emeğim boşa gidecek! Lütfen bana bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.

Nasıl ve nerede satarım nasıl bir yol izlemem gerekiyor? :e010:

Not: İstanbul'da yaşıyorum

Mr.Muhendis
04.04.2020, 12:16
Merhaba,

İBB ve size yakın ilçe belediyeleri ile irtibat kurun. Marketlerle yazışın.

Teo
04.04.2020, 15:31
Merhaba,

İBB ve size yakın ilçe belediyeleri ile irtibat kurun. Marketlerle yazışın.

Marketlere yazdım, peki İBB ve belediyeler bu konuda neler yapabilir? Anlatabilir misiniz?

Mr.Muhendis
05.04.2020, 09:52
Marketlere yazdım, peki İBB ve belediyeler bu konuda neler yapabilir? Anlatabilir misiniz?

Salgın dönemi olduğu için gıda vs yardımı yapıyorlar. Belki paketlere bu tarz ilave yaparak hem sizi hem de ihtiyaç sahiplerini destekler.

lac
12.04.2020, 01:36
Herkes iyi forumlar, Hidroponik Sistem yani topraksız tarım yapıyorum. Yetiştirdiğim mahsül "kıvırcık" hiç bir kimyasal ve hormon kullanmadan özenle yetiştirdiğim mahsülüm şuan serada duruyor biliyorsunuz bu Corona Virüsü halleri kapatınca hasatı bekleyen mahsülüm elimde kaldı.. Tanıdığım yerler kapandı geçici olarak ve ben bu ürünümü satmak istiyorum, biliyorsunuz zarar edersem bir çok emeğim boşa gidecek! Lütfen bana bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.

Nasıl ve nerede satarım nasıl bir yol izlemem gerekiyor? :e010:

Not: İstanbul'da yaşıyorum

hocam s.a.

elinizdeki ürün kaç adet?
ne sıklıkla bu ürünü temin edebiliriz? ( yani elinizde bir seferlik 500 adet kıvırcık var// yada şu an 100 kök var. 1 ay sonra 50 kök. sonraki ay 30 kök gibi bir cevap bekliyorum.)
üretim yeriniz nerede?
lojistik nasıl olur(yani nakliye)
bide fiyat bilgisi:)

selamlar

BEYKOZLU53
24.09.2020, 12:10
istanbul beykoz da hidroponik kıvırcık marul üretimine yeni başladım ilk etapda elimde 100 kök kıvırcık var ilgilenen olur mu yeni olduğum için bu konuda eksiğim biraz bu 100 adet den sonra 200 adet üreteceğim her ay sera mı büyütüyorum alıcı olan varsa yazabilir mi