PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Moda Yöntemlerde Takılan Çiftçiler Batmayı Hak Ediyor Mu?

cahil kapita
03.04.2019, 23:31
Merhaba Arkadaşlar

Foruma yeni katıldım, aslında burası sadece ziraat mühendisleri için özel bir alan mı yoksa çiftçiler de kullanıyor mu tam anlayamadım, yanlış yerdeysem ve vaktinizi çalıyorsam özür dilerim.

Yakın tarihte yaşadığımız olaylar hepimizi az çok ekonomiyle ilgilenmeye zorladı ve ben de istisna değilim. Fakat ülkelerin ekonomik gelişimiyle ilgili yaptığım araştırmalar beni adeta keskin sirke kıvamına getirdi.

Yanlış yapanın eleneceği, doğru yapanın yükseleceği bir sistem ,acımasız kapitalizm denilen şeyin bir çözüm olabileceğini fark ettim. Senede 7 gün tarlaya girip kazandığım para yetmiyor diye ağlayanlar var. Tarlaları adeta fabrikaya çevirecek topraksız onlarca değerli insan da ayrıca mevcut.

Yanlışın yıkıma uğraması kolaylaşırsa doğru daha kolay güçlenmez mi?

Bununla ilgili bir video çektim çok amatör bir şey
Para kazanması filan kapalı. Kanalı bulabilecek arkadaşlarımı bile engelledim.

Sadece konuştuğum konularda bilgisi olan insanlarla sohbet edebilmek için bir aracı olmasını diliyorum. Umarım yanlış anlamazsınız derdimi buraya da yazdım dilerseniz sadece yazdıklarıma yorum atın burada tartışalım.

EeH8AuUYLs0

Mr.Muhendis
04.04.2019, 08:18
Merhaba,

Platformumuz belirli bir zümreye değil, her kesimden bu alana ilgi duyan insanlara aittir. Doğru yerdesiniz.

Videonuzu izledim, görüşlerinize kısmen katılıyorum. Dediğiniz gibi geleneksel yöntemlerle değil, günümüz çağına uygun olarak yapılırsa, profesyonel bir meslek/iş olarak görülürse başarılı olmamızın önünde bir engel yok. Bizi herhangi bir kimse/şey engelleyemez, ancak biz engelleriz.

:good: