Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2019 Yılı Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi

Mr.Muhendis
08.01.2019, 11:38
ORGANİK TARIM KONTROLÖRÜ EĞİTİMİ

Eğitim Tarihi: 18 ŞUBAT - 01 MART 2019

Başvuru Alım Tarihi: 09 Ocak 2019 Çarşamba (saat 10:00)

Eğitim başvuruları; “ http://basvuru.tse.org.tr/uye/ “ adresi üzerinden 09.01.2019 Çarşamba günü(saat 10:30) tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacaktır. Organik Tarım Kontrolörü 2019 yılı için düzenlenecek 2. eğitim tarihi ise: 08-19 Nisan 2019 olmakla beraber, Eğitim kontenjanı 80 kişi olacaktır.

Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını “ Görsel Anlatım.pdf “ ekinden inceleyebilirsiniz. (Sayfanın alt kısmında mevcuttur) Başvuru işlemleri "chrome" tarayıcısından sorunsuz çalışmaktadır

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek “Diploma ve Dekont ekini taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer-gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek kalmamaktadır. Eğitim yerini gösteren Kroki ek'te mevcuttur.

Program 9 gün eğitim ve 1 gün sınav olmak üzere toplam 10 gün olmakla beraber Konaklama katılımcıların sorumluluğundadır.
Eğitim ve Sınav günü dahil TSE yemekhanesinden ücretsiz faydalanabilirsiniz
Eğitime ait tüm dökümanlar katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir
Eğitim Kontejanımız 80 Kişiliktir
Eğitim ve Sınav Yeri Adresi: Türk Standartları Enstitüsü Necatibey Cad. No:112 Bakanlıklar/ANKARA (Teknik Kurul Salonu ve Genel Kurul Salonu)

Başvuru Alım Tarihi: 09 Ocak 2019 Çarşamba (saat 10:00)
Eğitim Tarihi: 18-28 Şubat 2019
Eğitim Başlama Saati: 09:30
Sınav Tarihi: 01 Mart 2019
Sınav Başlama Saati: 09:30
Öğrenim: Eğitim’e katılmak isteyen adayların Ziraat Mühendisi, Gıda Mühendisi, Su Ürünleri Müdendisi; Veteriner Hekim veya Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisi bölümü mezunu olması gerekmektedir

Eğitime katılacak adaylardan istenen belgeler:

Diploma taratılmış olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir
Eğitim ve Sınav ücreti banka dekontu taratılmış olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir

EĞİTİM SINAV ve SERTİFİKA ÜCRETİ: 1.170,00 TL + %18 KDV = 1.380,60 TL

Hesap No: TSE Banka Hesabı,
Şube: T. Vakıflar Bankası Kalkınma Bakanlığı Şubesi
Şube No: 884
İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88
Alıcı: Türk Standartları Enstitüsü
Dekont Açıklaması: “ PBM-ORGANİK TARIM Kont. EĞ. ÜCRETİ (AD-SOYAD) “

Belgelendirme programı, başvuru, yeniden belgelendirme ve belge geçiş ile ilgili şartları, belgelendirmenin kapsamı, değerlendirme proseslerin yürütülmesi, başvuru sahibinin hakları ve belgelendirilmiş kişilerin görevleri ile ilgili olarak başvuruda bulunun kişiler görevlendirilmiş personelle aşağıda verilmiş olan iletişim adreslerinden öğrenebilirler.

İLETİŞİM:

SERPİL ÖZDOĞAN
Tel : 0 312 416 65 79
E-posta: sdinc@tse.org.tr

https://statik.tse.org.tr/upload/tr/resim/duyuruyonetimi/07012019100832.jpg

Duyuruya https://www.tse.org.tr/Icerik/DuyuruDetay?DuyuruID=5720 linkinden ulaşabilirsiniz.

DHeMLy-CHaY
09.01.2019, 15:30
ingilizce bilmiyorsanız bu tür eğitimlere gidilmemeli diye düşünüyorum.