PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uludağ Üniversitesi Araştırma Görevlisi İlanı 2017

Mr.Muhendis
27.12.2017, 10:09
Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Araştırma Görevlisi İlanı 2017

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ--->ZİRAAT FAKÜLTESİ--->BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ--->TARIMSAL ENERJİ SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI ilan sayfası (https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=63422)

Son Başvuru Tarihi 28.12.2017
Sonuç Açıklama Tarihi 10.01.2018
Ön Değerlendirme Tarihi 29.12.2017
Sınav Giriş Tarihi 05.01.2018

1. Bu ilan “Öncelikli Alanlardaki Araştırma Görevlisi Kadrosu” kapsamındadır.
2. Bu kadroya atanacak araştırma görevlisi “Sürdürülebilir Tarım” konusunda yetiştirilecektir.
3. Adayın, Biyosistem Mühendisliği veya Gıda Mühendisliği bölümü lisans mezunu olması ve ilgili alanda tezli yüksek lisans yapıyor olması ve tez aşamasına geçmemiş olması gerekmektedir.
4. İlanlara başvuracak adayların, araştırma görevlisi kadrolarına atanmaları halinde, doktora eğitimlerini atandıkları üniversitelerde ve tezlerini Yükseköğretim Kurulunca belirlenen alanlarda yapmaları gerekmektedir.
5.Adaylar aynı üniversiteden şartları uyan kadrolardan sadece birine başvurabileceklerdir.
6.Bu kadrolara atamalar;
- 2547 sayılı Kanunun 50/d maddesi, - “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin” Ek Madde 1 hükmü ile - “Öncelikli Alanlardaki Araştırma Görevlisi Kadrolarına Atananların Lisansüstü Eğitimleri ile Diğer Hususlara İlişkin Usul ve Esaslar" uyarınca yapılacaktır.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ--->ZİRAAT FAKÜLTESİ--->BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ--->TARIMSAL YAPILAR ANABİLİM DALI ilan sayfası (https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=63423)

2. Bu kadroya atanacak araştırma görevlisi “Sürdürülebilir Tarım” konusunda yetiştirilecektir.
3. Adayın, Biyosistem Mühendisliği veya Gıda Mühendisliği bölümü lisans mezunu olması ve ilgili alanda tezli yüksek lisans yapıyor olması ve tez aşamasına geçmemiş olması gerekmektedir.
4. İlanlara başvuracak adayların, araştırma görevlisi kadrolarına atanmaları halinde, doktora eğitimlerini atandıkları üniversitelerde ve tezlerini Yükseköğretim Kurulunca belirlenen alanlarda yapmaları gerekmektedir.
5.Adaylar aynı üniversiteden şartları uyan kadrolardan sadece birine başvurabileceklerdir.
6.Bu kadrolara atamalar;
- 2547 sayılı Kanunun 50/d maddesi, - “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin” Ek Madde 1 hükmü ile - “Öncelikli Alanlardaki Araştırma Görevlisi Kadrolarına Atananların Lisansüstü Eğitimleri ile Diğer Hususlara İlişkin Usul ve Esaslar" uyarınca yapılacaktır.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ--->ZİRAAT FAKÜLTESİ--->ZOOTEKNİ BÖLÜMÜ--->HAYVAN YETİŞTİRME ANABİLİM DALI ilan sayfası (https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=63425)

3. Adayın, Zootekni bölümü lisans mezunu olması ve ilgili alanda tezli yüksek lisans yapıyor olması ve tez aşamasına geçmemiş olması gerekmektedir.
6.Bu kadrolara atamalar;

Mr.Muhendis
15.01.2018, 09:27
TARIMSAL ENERJİ SİSTEMLERİ

ALES 74, İngilizce 61.

TARIMSAL YAPILAR

ALES 70, İngilizce 56.

HAYVAN YETİŞTİRME

ALES 74, İngilizce 65.