Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : KAYSERİ'de iş arıyorum

ozgeee
03.05.2017, 17:47
Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Mühendisi Tarla Bitkileri(2013 mezunu) ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İnşaat Teknolojisi(2009 mezunu) mezunuyum.Erciyes Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde Endüstri Bitkiler(şeker pancarı)alanında yüksek lisans yapmaktayım.Reçete yazma,Autocad,LPG dolum tesisleri yetki belgem mevcut.B sınıfı ehliyetim var.Aktif araç kullanabiliyorum.
İŞKUR,MEB,halk eğitim ve özel sektörlerde eğitmenlik yaptım ve alanlarımda çalıştım ama saha konusunda fazla tecrübem yok.Ağırlıklı olarak endüstri bitkileri(şeker pancarı patates) bilgiliyim.Kısa sürede öğrenme yetisine sahibim.Disiplini,çalışmayı,öğrenmeyi severim.Çalışkan bir kişiliğim var.Kendime güvenim oldukça fazla.Lakayıttan ve gereksiz samimiyetten hoşlanmam.
Kayseri 'de iş arıyorum.Alanımla ilgili her çalışmada başarılı olacağıma inanıyorum.Zİraat mühendisliği,İnşaat teknikerliği,LPG sorumlu müdürlük,bankalar,idari kadrolar da çalışabilirim.(Önceliğim ziraat müh)Yardımcı olursanız sevinirim.
SAYGILAR

(İletişim için özelden mesaj yazabilirsiniz,gereksiz mesajlar atmayınız LÜTFEN!!)