PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kosgeb girişimci sertifikası

zumass
01.02.2016, 20:44
Merhaba,
zirai ilaç bayii açmayı planlıyorum ve daha önceden kosgeb girişimci eğitimine başvurmuştum ve eğitimi tamamlayıp belgemi almıştım. Benim öğrenmek istediğim zirai ilaç bayii açarken bu belgeyi kullanarak hibe ve faizsiz krediden yararlanabilir miyim? Sektör kapsamında tohum var çünkü. Hayvan yemi de bu kapsama giriyormuş. Hayvan yemini zirai ilaç bayiinde satamam herhalde değil mi?

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ceylanci
04.03.2018, 22:02
Merhaba , bende kosgeb girişimci belgesi aldım ve zirai ilaç işletmesi açmak istiyorum.Siz ne yaptınız destek aldınız mı ?

---------- Mesaj eklendi (22:02) ---------- Önceki mesaj (22:02) ----------

2018 yılında KOSGEB Girişimci Desteğinin şartlarının değiştiğini okudum bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

DHeMLy-CHaY
08.03.2018, 09:35
Merhaba
Zirai ilaç işletmesi, kosgeb destekleme kapsamındadır. 50.000 tl kredi bayanlarda %80, erkeklerde yanlış hatırlamıyorsam %70 hibe olarak verilmekte.
İşletmeye alacağınız ilaç,gübre vb satış malzemeleri hibe kapsamına girmemektedir.
Faizsiz krediden de yararlanılıyor.

Bende kosgeb kapsamında dükkan açmayı düşünen biriyim

ceylanci
14.03.2018, 17:47
Merhaba
Zirai ilaç işletmesi, kosgeb destekleme kapsamındadır. 50.000 tl kredi bayanlarda %80, erkeklerde yanlış hatırlamıyorsam %70 hibe olarak verilmekte.
İşletmeye alacağınız ilaç,gübre vb satış malzemeleri hibe kapsamına girmemektedir.
Faizsiz krediden de yararlanılıyor.

Bende kosgeb kapsamında dükkan açmayı düşünen biriyim

KOSGEB Girişimci Desteği şartları 2018 yılı için değişmiş diye duydum bilginiz var mı ?

DHeMLy-CHaY
18.03.2018, 15:47
KOSGEB Girişimci Desteği şartları 2018 yılı için değişmiş diye duydum bilginiz var mı ?

Merhaba

http://www.kosgeb.gov.tr/

bu siteden mi duydunuz ?