PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düzce Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım İlanı 2015

Mr.Muhendis
14.12.2015, 09:40
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ--->ZİRAAT VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ--->BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ

ALES: 70
YDS: 50

Son Başvuru Tarihi: 25.12.2015
Ön Değerlendirme Tarihi: 30.12.2015
Sınav Giriş Tarihi: 04.01.2016
Sonuç Açıklama Tarihi: 06.01.2016

Kadro Sayısı: 1

Özel Şart: Bitki koruma bölümü lisans mezunu olmak ve Bitki Koruma Anabilim Dalı'nda yüksek lisans yapıyor olmak.

İlan için tıklayınız (https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=45267)

İSTENEN BELGELER

—Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür (11 Aralık 2015 – 25 Aralık 2015). Başvurular ilgili birimlere şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar kabul edilmeyecektir.

— Adayların ön değerlendirmesi 28 Aralık 2015 Pazartesi günü yapılacak olup, sonuçlar 30 Aralık 2015 Çarşamba günü Üniversitemiz internet sitesinden duyurulacaktır. Bilim Sınavları da 4 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 13:00‘de başvuruda bulundukları birimlerde yapılacaktır. Sınav sonuçları 6 Ocak 2016 Çarşamba günü Üniversitemiz internet sitesinden duyurulacaktır. Bu konularda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır.

—İlan edilen kadrolara başvurmak isteyen adaylar, www.duzce.edu.tr adresindeki dilekçenin ekinde onaylı lisans mezuniyet belgesi, lisans transkript belgesi (resmi), ALES belgesi, KPDS veya ÜDS belgesi, özgeçmiş ile varsa bilimsel çalışma yayınlarını kapsayan bir takım dosya, ilan edilen kadroya bağlı olarak yüksek lisans veya doktora belgesi örneği, Nüfus Cüzdanı örneği, 1 adet fotoğraf, askerlik durum belgesi, daha önce kamuda çalışmış ise hizmet belgesini ekleyerek kadronun ilan edildiği birime şahsen veya posta ile müracaat edeceklerdir.

—Adayların atamalarının yapılabilmesi için; ilan edilen derecelere atanabilecek yeterliliğe sahip olmaları gerekmektedir.

—Adaylar, tek kadro için başvuruda bulunabilirler.

Genel Şartlar

1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak

2-Ögretim üyesi disindaki ögretim elemani kadrolarina naklen veya açiktan yapilan her türlü atamada ALES'den en az 70.0 puan almis olmak

3-Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az 50.0 puan veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,

4-Yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarda bu Yönetmeliğe tabi öğretim görevlisi kadrolarına naklen veya açıktan yapılacak atamalarda aranacak dil puanında 4/12/2008 tarihli ve 27074 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik hükümleri uygulanır.

5-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir

6-Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.

Mr.Muhendis
16.12.2015, 11:40
Başvurular devam ediyor.

Mr.Muhendis
18.12.2015, 09:34
Başvurular devam ediyor.

Mr.Muhendis
23.12.2015, 19:51
Başvurular devam ediyor.

Mr.Muhendis
31.12.2015, 12:17
Ön değerlendirme sonuçları için tıklayınız (http://duzce.edu.tr/7566-duyurus-11_12_2015-tarihli-ogretim-elemani-ilanimizin-on-degerlendirme-sonuclari).