PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şırnak Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım İlanı 2015

Mr.Muhendis
09.12.2015, 11:15
ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ--->ZİRAAT FAKÜLTESİ--->BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ

ALES: 70
YDS: 50

Son Başvuru Tarihi: 22.12.2015
Ön Değerlendirme Tarihi: 24.12.2015
Sınav Giriş Tarihi: 28.12.2015
Sonuç Açıklama Tarihi: 29.12.2015

Kadro Sayısı: 1

Özel Şart: ZİRAAT FAKÜLTELERİNİN BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ MEZUNU OLUP, BİTKİ KORUMA ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPIYOR OLMAK.

İlan için tıklayınız (https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=45217)

İSTENEN BELGELER

1-Dilekçe (Başvurulan anabilim dalı açıkça belirtilecektir.)

2-Özgeçmiş

3-Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

4-Nüfus cüzdan sureti.

5-İki adet vesikalık fotoğraf. (Son altı ay içinde çekilmiş).

6-Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora diplomaları veya geçici mezuniyet belgeleri.(Yurtdışından alınmış diplomaların YÖK Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösteren belge)

7-ALES Sonuç Belgesi.

8-Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi (KPDS, ÜDS veya eşdeğeri).

9-Hizmet belgesinin aslı. ( Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlardan istenecektir).

10-Lisans Not Transkriptinin aslı veya onaylı fotokopisi

11-Adaylar sadece bir alana ilişkin başvuruda bulunabilecektir.

12-Bütün adayların ilan edilen kadro derecelerine atanma şartlarını taşıyor olması gerekir.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ:

İlan şartlarını taşıyan adayların ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde; Üniversitemiz İlgili birimlerine bizzat veya kargo - posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Zamanında yapılmayan veya postadaki gecikmeden dolayı süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. İlan edilen kadrolara başvuracak adaylar; (Her aday yalnızca tek bir kadroya müracaat edebilir) başvuru dilekçesini http://www.sirnak.edu.tr/ adresinden temin edecektir.Adayların ön değerlendirme sonuçları Üniversitemizin (www.sirnak.edu.tr) web sitesinde ilan edilecektir.

NOT: Yapılan giriş sınavında başarılı olanlar Üniversitemiz web sitesinde yayınlandığından itibaren en geç 15 gün içerisinde görevine

Başlamak için atamaya esas evraklarla Üniversitemize başvurmak zorundadırlar.

Genel Şartlar

1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak

2-Ögretim üyesi disindaki ögretim elemani kadrolarina naklen veya açiktan yapilan her türlü atamada ALES'den en az 70.0 puan almis olmak

3-Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az 50.0 puan veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,

4-Yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarda bu Yönetmeliğe tabi öğretim görevlisi kadrolarına naklen veya açıktan yapılacak atamalarda aranacak dil puanında 4/12/2008 tarihli ve 27074 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik hükümleri uygulanır.

5-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir

6-Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.

Mr.Muhendis
11.12.2015, 16:33
Başvurular devam ediyor.

Mr.Muhendis
14.12.2015, 08:42
Başvurular devam ediyor.

Mr.Muhendis
16.12.2015, 11:40
Başvurular devam ediyor.

Mr.Muhendis
18.12.2015, 09:33
Başvurular devam ediyor.

Mr.Muhendis
21.12.2015, 12:54
Başvurular için SON GÜN YARIN.

Mr.Muhendis
25.12.2015, 13:05
Ön değerlendirme sonuçları:

http://i.hizliresim.com/rZdDaN.png

Mr.Muhendis
30.12.2015, 09:14
ÖNEMLİ NOT:

ÜNİVERSİTEMİZİN ÇIKMIŞ OLDUĞU İLANLA İLGİLİ DAHA ÖNCE DUYURMUŞ OLDUĞUMUZ İLANA BAŞVURUDA BULUNANLARIN BİLİM SINAVLARININ 28.12.2015 TARİHİNDE YAPILACAĞI DUYURULMUŞTU. ANCAK ŞIRNAK İLİMİZDE YOLLARIN KAPALI OLMASINDAN DOLAYI SINAV TARİHİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ ZARURETİ DOĞMUŞTUR.

SINAV 11 OCAK 2016 PAZARTESİ TARİHİNDE YAPILACAK OLUP ÖN DEĞERLENDİRMEDE SIRALAMAYA GİRELENLERİN BU TARİHTE SINAVA GELMELERİ VE GELİRKENDE DAHA ÖNCE MÜRACAAT EVRAKLARININ ASILLARINI GETİRMEYENLERİN EVRAKLARINI YANLARINDA GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.