PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zirai ilac bayi belgesi

piolin
02.10.2015, 10:07
arkadaşlar tarım teknikerleri 2 yıllık) bitki koruma bayi sınavına girince ve kazanınca belgeyi direk alabliyormu belgeyi almak icin 3 yıl calışmışmı olmak gerekiyor sınava girip gecsek bile belgeyi direk alamıyormuyuz

Mr.Muhendis
02.10.2015, 10:20
Evet, alabilirsiniz.

piolin
02.10.2015, 10:35
tarım teknikerleri de sınav sonuc belgesiyle direk gidip belgeyi alabliyo yani öylemi fakat ben yönetmelikte okudum belgeyi almak icin 3 yıl calışmışlını gösterir belge gerekir diyo o ne oluyor ozaman anlayamadım

Mr.Muhendis
02.10.2015, 10:42
tarım teknikerleri de sınav sonuc belgesiyle direk gidip belgeyi alabliyo yani öylemi fakat ben yönetmelikte okudum belgeyi almak icin 3 yıl calışmışlını gösterir belge gerekir diyo o ne oluyor ozaman anlayamadım

Yönetmeliğin ilgili maddesini buraya eklerseniz yorum yapabiliriz.

piolin
02.10.2015, 10:55
şuan elimdeki makinayla copy pasteyapamıyorum bilginize güveniyorum amaşöle bir madde vardı belgeyi alabilecek ler demiş a.ziraat mühendisi b ziraat teknisyeni veya teknikeri olup 3 yıl özel veya kamuda calıştıgını gösterir belge demiş..eski yönetmeligimi okudum acaba onu da bilmiyorum ama siz daha iyi bilirsiniz tabi ben konuya yeni dahil oluyorum

Mr.Muhendis
02.10.2015, 10:59
şuan elimdeki makinayla copy pasteyapamıyorum bilginize güveniyorum amaşöle bir madde vardı belgeyi alabilecek ler demiş a.ziraat mühendisi b ziraat teknisyeni veya teknikeri olup 3 yıl özel veya kamuda calıştıgını gösterir belge demiş..eski yönetmeligimi okudum acaba onu da bilmiyorum ama siz daha iyi bilirsiniz tabi ben konuya yeni dahil oluyorum

Yok, hayır ben de yanılabilirim. O yüzden yönetmeliği ve ilgili maddeyi eklerseniz bir bakmak isterim. Yönetmeliğin tam adı nedir ?

piolin
02.10.2015, 11:18
bitki koruma ürünlerinin toptan ve perakende satılması ile depolanması hakkında yönetmelik başlıklıbirinci bölüm madde 6 zmo org tr de okudum buraya da google a şunu yazarak ulaştım bitki koruma ürünleri bayilik belgesi icin gereken belgeler die yazdım umarım bulursunuz ilk sırada ckıyodu

Mr.Muhendis
02.10.2015, 11:28
bitki koruma ürünlerinin toptan ve perakende satılması ile depolanması hakkında yönetmelik başlıklıbirinci bölüm madde 6 zmo org tr de okudum buraya da google a şunu yazarak ulaştım bitki koruma ürünleri bayilik belgesi icin gereken belgeler die yazdım umarım bulursunuz ilk sırada ckıyodu

http://www.ziraatciyiz.biz/bitki-koruma-urunlerinin-toptan-ve-perakende-satilmasi-ile-depolanmasi-y-netmeligi-t7372.html

En güncel yönetmelik budur. Dediğiniz kısım sanırım bunda yok.

piolin
02.10.2015, 11:34
cok tşk ediyorum ilginiz icin sagolun güncel yönetmelikleri hep buradan takip ediyim

Mr.Muhendis
02.10.2015, 11:37
cok tşk ediyorum ilginiz icin sagolun güncel yönetmelikleri hep buradan takip ediyim

Bu sayfadaki bilgileri mümkün olduğunca güncel tutuyoruz.