PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Azerbaycan Diplomasi Akademisi Yüksek Lisans Bursu

Mr.Muhendis
23.01.2015, 20:05
Azerbaycan’ın önde gelen üniversiteleri arasında yer alan Azerbaycan Diplomasi Akademisi (ADA) uluslararası öğrenciler için Azerbaycan Hükümeti tarafından desteklenecek burs imkânları sunmaktadır.

Azerbaycan’ın önde gelen üniversiteleri arasında yer alan Azerbaycan Diplomasi Akademisi (ADA) uluslararası öğrenciler için Azerbaycan Hükümeti tarafından desteklenecek burs imkânları sunmaktadır. 32 farklı ülkeden öğrencinin eğitim aldığı ve 14 farklı ülkeden öğretim görevlisinin faaliyet gösterdiği üniversitede verilmesi öngörülen burs tam harcı, konaklamayı ve eğitim/öğretim kitaplarını kapsamaktadır. Burs başvuruları aşağıda sıralanan eğitim düzeyi ve programlar için kabul edilmektedir:

– Lisansüstü programlar; Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, tam zamanlı MBA, Yönetici MBA,

– Lisans programları; Uluslararası Çalışmalar, Kamu Yönetimi, Ekonomi, Bilgisayar Bilimleri, IT ve Sistem Mühendisliği.

Başvurular 1 Nisan 2015 tarihine kadar yapılacak olup, ayrıntılı bilgiye www.ada.edu.az internet adresinden ulaşılabilmektedir. Başvuru şartları için adayların admissions@ada.edu.az hesabına e-posta göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak (http://www.akademikpersonel.org/anasayfa/azerbaycanda-yuksek-lisans-bursu.html)