PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ziraat mühendisiyim

dalya
21.01.2015, 16:53
Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi (bitkisel üretim) 2005 mezunuyum iş arıyorum , stajımı yurt dısında serada yaptım, park ve bahçelerde bazı projelerde yer aldım.
İstanbul - Asya yakasında ikamet etmekteyim.

buradan mesajla iletişime gecebiliriz
saygılarımla...

orangeariyor
04.04.2015, 14:41
Biz etkinlik ajansıyız. Bir projemizde çalışmak üzere Nisan- Haziran ayları arasında Türkiye'de 140 farklı köyde iyi tarım uygulamaları konusunda eğitim verebilecek, sunum yapabilecek ve köylünün sorularını cevaplandırabilecek bir ziraat mühendisi arayışımız var. Proje ile ilgili detay almak isterseniz beni 0216 537 1504 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Orange Mind Events-Tolga GURSEES

Mr.Muhendis
04.04.2015, 14:45
Biz etkinlik ajansıyız. Bir projemizde çalışmak üzere Nisan- Haziran ayları arasında Türkiye'de 140 farklı köyde iyi tarım uygulamaları konusunda eğitim verebilecek, sunum yapabilecek ve köylünün sorularını cevaplandırabilecek bir ziraat mühendisi arayışımız var. Proje ile ilgili detay almak isterseniz beni xxx numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Merhaba,

Firma adı, açık adres ve sabit telefon numarası ekleyiniz.

orangeariyor
04.04.2015, 14:58
Firmamızın ismi Orangemind Events
Sabit Telefonumuz : 0216 537 1504
Adresimiz: Goksu Evleri Sitesi, sakayık cık. no:15/2 Anadoluhisarı - Istanbul
Ancak proje için çalışma yerimiz bu adres olmayacak, 2 aylık projemizde Türkiye'nin her yerinde 140'tan fazla köyde ekibimizle birlikte ziraat mühendisimiz bulunacak ve köylüye iyi tarım uygulaması dersi verecektir.

Mr.Muhendis
04.04.2015, 15:08
Firmamızın ismi Orangemind Events
Sabit Telefonumuz : 0216 537 1504
Adresimiz: Goksu Evleri Sitesi, sakayık cık. no:15/2 Anadoluhisarı - Istanbul
Ancak proje için çalışma yerimiz bu adres olmayacak, 2 aylık projemizde Türkiye'nin her yerinde 140'tan fazla köyde ekibimizle birlikte ziraat mühendisimiz bulunacak ve köylüye iyi tarım uygulaması dersi verecektir.

Bunlara ek olarak diğer bilgileri (size ulaşabilecekleri cep no, e-mail vs.) şimdi ekleyebilirsiniz. İsterseniz forumdaki İŞ İLANLARI kısmına ücretsiz ilan verebilirsiniz.

İlan sayfası: http://www.ziraatciyiz.biz/newthread.php?do=newthread&f=83

slnatalay84
05.05.2015, 14:21
Artvin Borçka Fındık Tarım Satış kooperatifinde çalışmak üzere Tarım danışmanı aranmaktadır.(tarla bitkileri ve zootekni bölümleri hariç) ilginize. İlanımız: http://www.ziraatciyiz.biz/tarim-danismani-sertifikasi-olan-muhendis-aranmaktadir-t12351.html