PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anket: Ticari tarım ile uğraşan kişiler aranıyor!

sinaa
31.08.2014, 20:07
Sevgili toprak severler,

İlk mesajımda biraz zahmetli bir şey istiyor olacağım. Yurtdışında yüksek lisans bitirme tezimi tarım ve ilaçlama ile ilgili yazıyorum.

Eğer ticari olarak tarım ile uğraşıyor veya tarlanızda ilaçlama ürünleri kullanıyorsanız ekteki anketi doldurup yakın zamanda (10 Eylül son tarih diyebiliriz) bana geri ulaştırabilirseniz araştırmama çoook büyük oranda katkı sağlamış olacaksınız.

Anket bilgisayarda veya çıktı alıp elle doldurabilir ve 10-15 dakikadan uzun sürmeyecektir. Geri dönüş için aşağıdaki e-mail adresini veya forumu kullanabilirsiniz.

Mümkün olan en yüksek katılım oranına ihtiyacım olduğu için, komşularınız veya arkadaşlarınıza da ulaştırabilirseniz ne kadar mutlu olacağımı tarif edemem :a082:

Şimdiden herkese çok teşekkür eder, iyi bir haftaya başlamanızı dilerim.
Sina Ataman

Geri dönüş adresi:

atamansina@gmail.com

Ankete buradan veya mesaj eklentisinden ulaşabilirsiniz (https://www.dropbox.com/s/3sl2r8015f5z2cr/Anket.docx?dl=0)
(dosyayı bilgisayarınıza indirmek için sayfanın en üstündeki DOWNLOAD butonuna basmanız gerekmektedir)

Mr.Muhendis
01.09.2014, 09:36
Merhaba,

Öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Tez çalışmanızı gerek buradan gerekse de sosyal medya hesaplarımızdan duyurarak katılımın artmasını sağlamaya çalışırız. Bir de önerim olacak; anket çalışmanızı bu şekilde değil de, Google Docs gibi hazır anket sistemleri üzerinden yaparsanız katılım daha fazla olacaktır.

sinaa
01.09.2014, 23:24
Merhaba,

Öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Tez çalışmanızı gerek buradan gerekse de sosyal medya hesaplarımızdan duyurarak katılımın artmasını sağlamaya çalışırız. Bir de önerim olacak; anket çalışmanızı bu şekilde değil de, Google Docs gibi hazır anket sistemleri üzerinden yaparsanız katılım daha fazla olacaktır.

Merhabalar, katılımınız ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapmak çok mantıklı, ilk etapta elden dağıtılır gibi düşündüğüm için Word dökümanı olarak dağıttım. Bu akşam diğer yönteme geçip linkini koyacağım.

İyi haftalar herkese.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj eklendi (21:24) ---------- Önceki mesaj (21:23) ----------

Herkese tekrardan merhaba,

Ankete buradaki link üzerinden ulaşabilir ve bilgisayarınıza dosya indirmeden doldurabilirsiniz. (https://docs.google.com/forms/d/1TYv2C_MuZ4WLPyXdwQphYTVWk3NJXAJn7t4WBoP1GB8/viewform?usp=send_form)

sinaa
05.09.2014, 03:45
10 dakikanızı ayırabilirseniz çok sevinirim :)

oucakkaya
22.11.2014, 15:09
Tezinizde basarilar dilerim.