PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamam Böceğine Çözüm

Deniz Kc
18.07.2014, 09:32
Merhaba Arkadaşlar,

Çaresiz kaldığımdan buraya yazıyorum. evimde hamam böcekleri var. sabaha karşı yüzümde gezen bir tanesiyle uyandım. mutfak dolabının altından çıkıyorlar, sanırım çıkabilecekleri bir boşluk var orada. dolapları kaldıramam kiracıyım. taşınmakta istemiyorum. uzun zamandır uğraşıyorum çözemedim. dolabın altındaki çıkış için önerebileceğiniz etkili bir çözüm var mı? etkili bir ilaç biliyor musunuz mesela sıkınca 3 ay boyunca oraya yapışıp kalabilecek ve eve girmelerini engelleyecek bir ilaç gibi. en azından 3 aylık bir etki süresi olan ve dolabın altını belirli periyotlarla ilaçlayabileceğim bir ilaç biliyorsanız lütfen yardımcı olun. (tabi bu ilacı nerden satın alabileceğimi de) bilgi sahibi olan arkadaşlar lütfen aydınlatsın beni.

Mr.Muhendis
18.07.2014, 12:54
Merhaba,

Dolabın arkasında bir delik vardır, oradan geliyordur. Ev sahibine söylerseniz bir şekilde kapattıracaktır. Çok masraf tutmaz. İlaç sadece geçici çözüm olur. Hangi ilacı kullanmayalım derseniz herhangi bir zirai ilaç bayisine gidin. Durumu anlatın, size uygun bir ilaç verecektir. Markası çok önemli değil.

Deniz Kc
18.07.2014, 17:30
Teşekkür ederim.