Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayvansal Üretimde İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörü Eğitim ve Sınav Programı

Mr.Muhendis
09.05.2014, 18:12
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Türk Standardları Enstitüsü işbirliği ile 02-13 Haziran 2014 tarihleri arasında Ankara’da Türk Standardları Enstitüsü Necatibey Cad. No:112 Bakanlıklar Ankara adresinde “Hayvansal Üretimde İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörü” eğitim ve sınav programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu eğitim ve sınav programına katılmak isteyen adaylar için başvuru şartları, başvuru dökümanları, eğitim ve sınav programının içeriği ile ücretler, ödeme ve iletişim bilgileri “Hayvansal Üretimde İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörü Başvuru Bilgi Notu”nda sunulmaktadır.

Başvurular için son tarih 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü mesai bitimi olup, eğitim ve sınav programına katılmak isteyen ve katılma şartlarını sağlayan adayların başvuru dokümanlarını aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak eksiksiz bir şekilde Türk Standardları Enstitüsü Personel Belgelendirme Müdürlüğüne iletmesi gerekmektedir.

İletişim Bilgileri
İletişim kurulacak kişi: Bilge BAKIRTUNÇ veya Hasan HACIABDULLAHOĞLU
e-posta: bbakirtunc@tse.org.tr – hashaci@tse.org.tr
Telefon: 0312 416 63 22
Faks: 0312 416 65 98

Not: Cari kart açma formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak başvuru dokümanları ile birlikte Personel Belgelendirme Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir.

Hayvansal Üretimde İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörü Başvuru Bilgi Notu
Hayvansal Üretimde İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörü Belgelendirme Başvuru Formu
Belgeli Personel Taahhütnamesi ve Karşılıklı Antlaşma Şartları Formu
Cari Kart açma formu

Formları toplu halde indirmek için tıklayınız. (http://www.ziraatciyiz.org/_docs/11788-hayvansal-uretim-itu-kontrolor.rar)