PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2013 Aralık Tarım Danışmanlığı Sınavı

nil_ay
23.08.2013, 15:09
yine danışmanlık belgesi verilecekmi aralık ayında bilginiz varmı arkadaşlar bana söylerseniz sevinirim

Mr.Muhendis
23.08.2013, 15:27
yine danışmanlık belgesi verilecekmi aralık ayında bilginiz varmı arkadaşlar bana söylerseniz sevinirim

Henüz belli değil. 2013 Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı (http://www.ziraatciyiz.biz/2013-tarimsal-yayim-ve-danismanlik-sinavi-t10371.html) konusundan takip edebilirsiniz.

Canancan
11.10.2013, 23:32
Nilaycım merhaba...
bende bunu merakla bekliyorum ve sürekli araştırma üzerindeyim. Çünkü son günlerde sınavın yapılmayacağına dair söylemler işittim hatta kimi kişisel sayfalarda da okudum fakat bunların pek güvenilir kişiler tarafından yazılmadığı kanaatindeyim. sende duyarsan yahut duymuşsan bunları dikkate almanın doğru olmadığını düşünüyorum iptal durumu olmuş olsaydı ilgili kuruluşlar mutlaka bir yayında bulunurdu şuan halı-hazırda böyle bir duyuru yok ama yapılacağına dair de bir duyuru yok. İnşaallah bir aksilik olmaz ben yapılacağı inancındayım en azından öyle umuyorum... :)

partenocarpi
08.11.2013, 09:43
Arkadaşlar normal şartlarda sınav duyurusu ekim ayında yapılıyor. fakat kasım ayına girdik...Fakat kasım ayına girdik duyuru yok aralık ayına bir şey kalmadı dolayısıyla bu yıl sınav olma ihtimali çok çok az.
Degerli arkadaşlar sizlere tavsiyem Nisan 2014 sınavına hazırlanın...

Zooteknist
11.11.2013, 12:01
Arkadaşlar;

UTEM'den aldığımız bilgilere göre, 2013 yılı için Tarım Danışmanlığı Sınavı yapılmayacakmış. Yetkililerin söylediklerine göre 2014'te, önceden yapıldığı tarihlerde yine sınav yapılacakmış.

Herkesin dediğine bakarak iş yapmayın, işi yetkilisinden öğrenin!

lilgurabi
16.11.2013, 11:04
Nisan Ayında Tek sınav olarak yapılacakmış

Mr.Muhendis
16.11.2013, 11:15
Nisan Ayında Tek sınav olarak yapılacakmış

Kaynak ? UTEM ? İl Müdürlükleri ?