PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UZAKTAN EĞİTİM İLE LİSANS TAMAMALAMA

edessa
10.10.2013, 11:52
19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM İÇİN TALEP TOPLAMAKTADIR. AYNI ÜNİVERSİTEDE YETERLİ TALEP OLUŞTURURSAK BÖLÜMÜMÜZÜ AÇTIRABİLİRİZ.
BUNUN İÇİN :

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİNDE BULUNAN ÖN TALEP FORMUNU DOLDURARAK FORMDAKİ BİLGİLERDEN BÖLÜM SECENEKLERİNİ DİĞER OLARAK ŞIKLAYIP DİĞER AÇILMASINI İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMLER ZİRAAT /TARIM LİSANSI , VETERİNER LİSANS VEYA GIDA LİSANS TAMAMLAMA ŞEKLİNDE BÖLÜMÜNÜZE GÖRE YAZACAKSINIZ.

ÖN TALEP FORMU İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ : http://uzem.omu.edu.tr/c/omu-kayit/

Mr.Muhendis
10.10.2013, 11:57
Bizim bölümlerimiz uygulama ağırlıklı bölümler olması nedeniyle açıkcası ben uzaktan eğitime karşıyım. Diğer bölümlerde belki bu olabilir ama ziraatte olmaz, olmamalı da...

edessa
10.10.2013, 12:58
Uzaktan eğitim ile mühendislik tamamlama aöl veya aöf olduğu gibi değildir. yani sadece kitaba çalış sınava gir değil, zaten mühendislik teknik bir olaydır. Bundan dolayı sınava ek olarak tez benzeri ödevler ve referanslar isteniyor. yani aöf bulunan bir işletme bölümü gibi sınava girip geçmek yetmiyor.
Ayrıca tekniker olup, danışmanlık vb. işler yaparak teknik konuda çok iyi olan arkadaşlar var. Bir çok mühendis ten bile daha bilgili (teknik olarak tabi)