PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 11 yıllık Otomatik Sulama Sistemleri Projelendirme ve Aplikasyon Tecrübesine sahibim

bagdat79
24.09.2013, 15:43
Atatürk Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü mezunuyum. Selçuk Üniversitesi, Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalında, Damla Sulama Sistemleri Üzerine Yüksek Lisans yaptım. Namık Kemal Üniversitesi, Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalından ise Doktoramı tamamladım. Çok iyi derecede Otomatik Sulama Sistemleri (Damla Sulama, Yağmurlama Sulama, Toplu basınçlı sulama sistemleri, Peyzaj alanlarının sulanması, Toprak altı sulama, Center Pivot sulama ve Mikro sulama) Projelendirme, Aplikasyon ve uygulama deneyimine sahibim. Sulama alanında 11 yıllık bilgi, deneyim ve tecrübem bulunmaktadır. Askerlik hizmetimi tamamladım. Sosyal ve mesleki anlamda çok iyi derecede İngilizce bilmekteyim. Bilgisayar bilgi düzeyim çok üst seviyededir. Bekarım. B sınıfı ehliyetim olup uzun yol tecrübesine sahibim. Çalışma ortamlarında gerek teknik yöneticilik ve gerekse şantiye şeflikleri görevlerini çok rahat yürütebilir kapasiteye ve girişkenliğe sahibim. Esnek çalışma şartlarına ayak uydurabilir durumdayım. Her türlü arazi şartlarında ve şantiyede çalışabilirim. Ayrıca çok iyi düzeyde Tarım Bakanlığı Hibe destekleri kapsamında proje dosyası hazırlama bilgi ve deneyim tecrübesine sahibim.

Her türlü danışmanlık, Sulama sistemleri projelendirilmesi vb. konularda İş tekliflerine açığım....

İRTİBAT İÇİN MAİLİM.....bagdat79@hotmail.com...bana mail atabilirseniz muhakkak sizlere dönerim...

(Dr. Ziraat Yüksek Mühendisi...Otomatik Sulama Sistemleri Uzmanı)