PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yemek Firmasında Sorumlu Yönetici Olmak

sekpich
22.09.2013, 23:17
Herkese Merhabalar,
okullara tabldot hizmeti verecek öğretmen evine sorumlu yöneticilik için başvurdum fakat işin içinden çıkamadık. Şöyle ki Tarımsal Yapılar ve Sulama mezunuyum HACCP ISO GLOBALG.A.P. BRC TARIM DANIŞMANLIĞI ve İYİ TARIM UYGULAMALARI sertifikalarım var. 2 gündür tüm ulaşabildiğim belgelere ulaştım fakat yönetmeliklerdeki tabldot üretim yapan iş yerlerinde sorumlu yönetici olabilmek için gıda müh, ziraat müh (Gıda+süt) ibaresini anlayamadım. Bu konuda bilgisi olan varsa yazabilirmisiniz?
kısaca ben bu iş yerinde sorumlu yöneticilik yapabilirmiyim?
İyi geceler..
İyi Çalışmalar.

Mr.Muhendis
23.09.2013, 11:51
Herkese Merhabalar,
okullara tabldot hizmeti verecek öğretmen evine sorumlu yöneticilik için başvurdum fakat işin içinden çıkamadık. Şöyle ki Tarımsal Yapılar ve Sulama mezunuyum HACCP ISO GLOBALG.A.P. BRC TARIM DANIŞMANLIĞI ve İYİ TARIM UYGULAMALARI sertifikalarım var. 2 gündür tüm ulaşabildiğim belgelere ulaştım fakat yönetmeliklerdeki tabldot üretim yapan iş yerlerinde sorumlu yönetici olabilmek için gıda müh, ziraat müh (Gıda+süt) ibaresini anlayamadım. Bu konuda bilgisi olan varsa yazabilirmisiniz?
kısaca ben bu iş yerinde sorumlu yöneticilik yapabilirmiyim?
İyi geceler..
İyi Çalışmalar.

Merhaba,

İlgili mevzuata bakmak lazım. Ama yine de emin olmak için ZMO'yla iletişime geçin. Onların konu hakkında bilgisi vardır.

sekpich
23.09.2013, 18:50
İlgili mevzuata tabiki baktım, ZMO ile iletişime de geçtim. Maalesef ki olmuyormuş.
Bir veteriner bile yemek firmasında sorumlu yöneticilik yapabiliyorken ziraat mühendislerinin yapamaması gerçekten çok ilginç. yazık..
yine de teşekkürler..

Mr.Muhendis
23.09.2013, 19:07
İlgili mevzuata tabiki baktım, ZMO ile iletişime de geçtim. Maalesef ki olmuyormuş.
Bir veteriner bile yemek firmasında sorumlu yöneticilik yapabiliyorken ziraat mühendislerinin yapamaması gerçekten çok ilginç. yazık..
yine de teşekkürler..

Yine herkese yetki vermişler, bizi atlamışlar desenize... Ben, ziraat mühendisleri üvey evlat muamelesi görüyor deyince bazı arkadaşlarımız kızıyor. Ama durum maalesef budur.

sekpich
30.09.2013, 23:04
Gerçekten de öyle çok haklısınız .