PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarım Kredi Kooperatiflerinde ziraat mühendisi maaşları nasıl

zmemin
05.07.2013, 20:46
Tarım Kredi Kooperatiflerinde yeni başlayan bir ziraat mühendisi ne kadar maaş alıyor hangi sigorta imkanlarından yararlanabiliyor bilgisi olan var mı?? şimdiden teşekkürler.

EMRAHİLDENİZ
17.10.2013, 15:15
tarım kredi kooperatifinde çalışan ziraat mühendislerinin maaşları ne kadar? bilgisi olan var mı?

ugur_03
19.10.2013, 13:17
bildiğm kadarıyla ilk yıl asgari ücret artı yol yemek ikramiye falan 1200 civarı daha sonra sınava girip kadroya alınınca maaş 2300 civarı yetki alınca da 2700 civarı maaş alıyolar

Mr.Muhendis
25.10.2013, 21:28
Maaş konusunda iki meslektaşımız tarafından verilen bilgi:
1200 1300 tl maaş , üç ay da bir 1 maaş ikramiye. bu 3 yıl böyle , sonra kadro ve maaş arttırımı

yanlışnız var ben tarım kredi de staj yaptım ordan bliyorum ilk yıl dediğnizgibi ikramiye yol yemek yardımı flan 1200 1300 falan ama ilk yıl kadroya alınıyo ve maaş 1700 1800 civarı oluyo 3 yıl sonra da yetki belgesi alıyo yani imza atma yetkisine sahip oluyo o zman maaş biraz daha artıyo 2400 civarı

ugur_03
27.10.2013, 02:36
özür dilerim orda ikramiye, yol ve yemek yardımı yazcaktım yanlışlıkla yok yazmışım ikramiye var yol yardımı da genlde görevlendirme sık olduğu için veriyolar

Mr.Muhendis
27.10.2013, 07:36
özür dilerim orda ikramiye, yol ve yemek yardımı yazcaktım yanlışlıkla yok yazmışım ikramiye var yol yardımı da genlde görevlendirme sık olduğu için veriyolar

Düzelttim. Bilgi için teşekkürler.

Mr.Muhendis
27.10.2014, 15:53
Bende bugün öğrendiğim bir bilgiyi paylaşıyım;

3 ay asgari ücret, sonrasında 1200 TL. 6. ayın sonunda kadro sınavı oluyormuş, geçenler 2200 TL alıyormuş. 3 ayda bir ikramiyeleri varmış. Yıl sonunda da kooperatifin gelirine göre bir miktar alıyorlarmış.

E.Yılmaz
31.10.2014, 14:05

3 ay asgari ücret, sonrasında 1200 TL. 6. ayın sonunda kadro sınavı oluyormuş, geçenler 2200 TL alıyormuş. 3 ayda bir ikramiyeleri varmış. Yıl sonunda da kooperatifin gelirine göre bir miktar alıyorlarmış.

Bu bilgi güncel midir??? ilk etapta bir mühendisin maaşı neden o kadar düşük oluyor onu anlayamadım:( ayrıca kurum sınavları nasıl oluyor? Sınavdan geçer not alınamazsa sonucunda ne ile karşılaşıyoruz. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Mr.Muhendis
31.10.2014, 15:16

Bu bilgi güncel midir??? ilk etapta bir mühendisin maaşı neden o kadar düşük oluyor onu anlayamadım:( ayrıca kurum sınavları nasıl oluyor? Sınavdan geçer not alınamazsa sonucunda ne ile karşılaşıyoruz. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

1 yıl falan olmuş galiba. Kooperatif tamamen devlet dairesi sayılmaz. Her özel firma gibi kooperatif de öncelikle çalışanı tanımak istiyor. Kendi işine yaramayan birine neden çok maaş versin ? Kamuya atananların %95'i atandıktan sonra hiç bir iş yapmıyor. Sadece bankamatikten para çekiyor. Bence, sonradan gelecek artıları düşününce bir süre düşük maaş almaktan zarar gelmez.

Mr.Muhendis
16.09.2015, 12:57
Eylül 2015 tarihindeki bir ilanda Tarım Kredi Kooperatifi tarafından verilen bilgi:

İşe başlayan aday personel deneme süresi içerisinde yaklaşık olarak (ilk iki ay) 1.800.- TL, ilk iki ay sonunda sendikaya üye olması halinde 2.000.- TL, asıl kadroya atanmaları halinde (6 ay ile 1 yıl arasında) Önlisans mezunları 2.500.-TL, Lisans mezunları 2.650.-TL (asgari geçim indirimi ve performans primi hariç) ücret alabileceklerdir.

Mr.Muhendis
04.12.2015, 17:46
Güncel maaş bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Mr.Muhendis
03.06.2019, 09:02
2019 yılı Tarım Kredi Kooperatifi maaş bilgisine şuradan ulaşabilirsiniz: http://www.ziraatciyiz.biz/tarim-kredi-kooperatifi-guncel-maaslari-t13551.html

gncziraaatci
31.10.2019, 13:09
Tarim kredi kooperatifinde ziraat mühendisinin görevi tam olarak nedir bilen var mı

uqur5561
03.05.2020, 04:57
Açıkcası bende Ziraat mühendisinin Tarım kredide ne görev yaptığını merak ediyorum. Bir çok sitede araştırma yaptım. Oduncu diyen var, depocu diyen var. Temizlik yapan diyen var. Sanırım rekabet bayağa fazla ki insanları soğutmaya çalışıyorlar.

Mr.Muhendis
03.05.2020, 17:17
Açıkcası bende Ziraat mühendisinin Tarım kredide ne görev yaptığını merak ediyorum. Bir çok sitede araştırma yaptım. Oduncu diyen var, depocu diyen var. Temizlik yapan diyen var. Sanırım rekabet bayağa fazla ki insanları soğutmaya çalışıyorlar.

Yazınızın son cümlesi her şeyi özetliyor. Madem bu kadar kötü, berbat bir iş neden her alımda yüzlerce insan başvuru yapıyor? İş yok, millet mecburiyetten yapıyor yaklaşımını kabul etmiyorum. Evet, doğru iş yok ama çok zor durumda olan meslektaşlarımız başka alanlarda mecburen çalışıyor. Ne kadar insan başvuru yapmazsa o kadar şansımız artar diyerek kasıtlı yorum yapanlar olduğunu düşünüyorum.