PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iş güvenliği uzmanlığı sertifikası

ser_ay65
02.04.2013, 11:48
merhaba benim bir sorum olacak.sorum şöyle:iş güvenliği uzmanlığı sertifikası almak için kursa yazıldım.kurs sonucunda ziraat mühendislerinin çalışma alanları nerelerdir?bilgisi olanlar bana cevap yazarsa sevinirim şimdiden tşk ederim

Mr.Muhendis
17.04.2013, 13:55
Merhaba,

Sırf bu belgesi var diye bir ziraat mühendisinin işe alındığını ne gördüm ne de duydum. Bu belge size belki sadece +1 puan kazandırabilir. Direkt olarak iş olanağı sağlayacağını ne yazık ki düşünmüyorum.

Mr.Muhendis
08.06.2013, 21:56
İş Sağlığı ve Güvenliği - İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası (http://www.ziraatciyiz.biz/sagligi-ve-guvenligi-guvenligi-uzmani-sertifikasi-t10846.html)

İş güvenliği uzmanı, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı gibi isimlerle anılan bu sertifika hakkında her şeye yukardaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu eğitimi alan/alacak olan arkadaşlarımız kendi deneyimlerini yazıyorlar.

toprak müh
08.06.2013, 22:00
merhaba benim bir sorum olacak.sorum şöyle:iş güvenliği uzmanlığı sertifikası almak için kursa yazıldım.kurs sonucunda ziraat mühendislerinin çalışma alanları nerelerdir?bilgisi olanlar bana cevap yazarsa sevinirim şimdiden tşk ederim

evet yazıldık bakalım kursa hayırlısı olsun iş imkanları olacaktır mutlaka kurs döneminde örgün eğitim kısmında tüm sorularımıza cevap bulabiliriz sanırım
hayırlı olsun hepimize kolay gelsin kasım dönemindeki sınav değil mi

DHeMLy-CHaY
19.07.2013, 19:23
Merhaba
ziraat mühendisi olarak kendi alanınızda iş güvenliği uzmanı olarak çalışma olanağı bulursanız daha başarılı olabilirsiniz.
iş güvenliği uzmanlığı aşırı derecede hassasiyet isteyen bir meslek.
küçük hatalar pahalıya patlayabilir.
şu an 71 iş güvenliği uzmanının hapiste olduğunu belirteyim.

sizin için en uygun yerler yem un fabrikaları çiftlikler vb.
lakin şöyle bir sıkıntı da var , artık bu işletmeler kendi mühendislerini bu belgeleri almaları için kurslara yönlendirmekte. dışarıdan alınan hizmete 1500 2000 3000 verilecekse mühendisine 300 500 zam yaparım düşüncesine sahip olunur.