PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraatciyiz.Biz 4 Yaşında

Mr.Muhendis
26.03.2013, 06:35
Sevgili dostlar,

2008 yılında fikri oluşan, 2009 yılında kurulan forumumuz; bugün 4. yaşını kutluyor. Amacımız, aynı doğrultuda ve çıtayı yükselterek devam etmekti; naçizane de bunu başardık sanıyorum. Uzun uzun konuşmalar yerine, 3. yıl mesajımı konuya ekleyerek, sözlerime son veriyorum. :)

An itibariyle istatistiklerimiz: Konular: 9.656, Mesajlar: 18.278, Üyeler: 28.834

Sevgili üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz,

Bundan 3 yıl önce büyük heves ve gayretle oluşturduğumuz Ziraatciyiz.Biz platformu bugün yeni yaşını kutlamaktadır. 1. yaş ve 2. yaş konularında değindiğim noktalara tekrar değinmek, uzun protokol konuşmaları yaparak sizleri sıkmak istemiyorum. :)

Bir yılda yeni olarak neler var, kısaca onlardan bahsediyim:

1) Tarımsal Videolar (http://www.ziraatciyiz.org) sitemiz, forumumuzun da kardeşi, Ziraatciyiz.Org yayına girdi. Her gün eklenen yeni videolar ile güncelliğini koruyan bir sitedir.

2) Ziraat haberlerini kolay takip edebilmeniz için ayrı bir Tarım Haberleri (http://www.ziraatciyiz.biz/haber/) sitesi açmış bulunmaktayız. Bu sitemize de mümkün olduğunca güncel haberleri eklemeye çalışıyoruz.

Her iki sitemizi de sık kullanılanlar menünüze (klavyeden CTRL + D yaparak) eklemenizi tavsiye ederiz.

3) Ve tabi ki forum içerisinde yapılan değişiklikler. Çok köklü bir değişiklik olmadığı ve sürekli iyileştirme çabaları nedeniyle tek tek buraya yazmaya gerek görmüyorum.

Kısa tutacağım demiştim ve sözümü tutuyorum. :)
Geçtiğimiz 3 yılda ailemize katılan 20 000'e yakın üyemize, forum yönetiminde görev alan meslektaşlarıma, çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Umarım uzun yıllar hep birlikte bu platformda yer alırız.

Ziraatciyiz.Biz Yönetimi adına saygılarımla...

ali__saban
26.03.2013, 18:04
nice senelere ziraatçiyiz.biz. emeği geçenlerin ellerin sağlık.

mehmet
26.03.2013, 21:17
Nice senelere :)

Zooteknist
26.03.2013, 22:44
Nice yıllara Ziraatciyiz.biz

Daha uzun yıllar, tarım adına en güzel paylaşımlar olması dileğiyle...:a025:

kamild1989
27.03.2013, 00:40
Daha nice nece senelere...

ziraatci
27.03.2013, 07:03