PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bedava Tohum Zırvalığı

ali__saban
01.02.2013, 18:20
Bedava tohum diye bir site var. bunlar yalancı ülkemiz yeşillensin diye badava tohum gönderecez diyorlar. kapıda ödemeli gönderiyorlar. sizde ayıp olmasın diye alıyorsunuz hemde normal fiyattan daha pahallıya.yanı bunlar yalancı. ilgililere duyurulur:madd:

nereden buldun bu siteyi derseniz tarım gönüllülerine üye oldum kendim bir katkıda bulunayım diye meğer üç kağıtçılar varnış orada. ben nasıl gönül vereyim bu işlere.... amacım bu siteyi rezil etmek. birde web adresleri var. birde karşıma çıkan adam utanmadan fiyat doğru kargocuda kendi komisyonunu alıyor diyor. benim tohuma ihtiyacım olsa buradan alamaz mıyım? yorumlarınızı muhakkak bekliyorum.

Mr.Muhendis
01.02.2013, 18:27
Ek olarak bazıları da söylediğinden farklı tohum gönderebiliyor. Ya da doğru tohumu gönderiyor ama çimlenme oranı çok düşük oluyor. Bu konularda mümkün olduğunca dikkatli olmak lazım.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Bu arada reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünen bazı uyanıklar var. O nedenle buna önayak olmamak adına eklediğiniz site adreslerini sildim. Burada tohum alırken dikkat edin diyoruz. A ya da B sitesi farketmez, hangisi olursa olsun dikkatli olmalılar.

ali__saban
01.02.2013, 18:48
ha bir de çimlenmesi var bunun. bakalım çimlenecek mi?

Mr.Muhendis
01.02.2013, 19:29
Ben pek ihtimal vermiyorum. Çok düşük olduğunu düşünüyorum. Bu arada, işini hakkıyla yapanları ayrı tutuyorum tabi ki.

mskrc37
02.07.2014, 12:07
bahçemin tohum ihtiyacını buradan karşıladım çok memnun kaldım.

Mr.Muhendis
02.07.2014, 12:21
bahçemin tohum ihtiyacını buradan karşıladım çok memnun kaldım.

Güzel reklam düşüncesi ancak bizim sitemizde işe yaramaz.;)

a.melik
19.08.2014, 23:05
merhabalar bana çimlenme raporulu ve bilmisel ismili yani çeşit/ varyete isimli ilaçsız mısır, karnabahar, ısrgan otu, ıspanak ve turp lazım bilimsel bi çalışmada kullanılacak her birinden en az 200 tane tohum olması lazım bu tohumları temin edebileceğim güvenilir bi firma telefonu veya temin edebilecegim güvenlilir bi site önerebilirmisiniz? Biraz acil bulmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim

Mr.Muhendis
20.08.2014, 08:24
merhabalar bana çimlenme raporulu ve bilmisel ismili yani çeşit/ varyete isimli ilaçsız mısır, karnabahar, ısrgan otu, ıspanak ve turp lazım bilimsel bi çalışmada kullanılacak her birinden en az 200 tane tohum olması lazım bu tohumları temin edebileceğim güvenilir bi firma telefonu veya temin edebilecegim güvenlilir bi site önerebilirmisiniz? Biraz acil bulmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba,

Arama motorlarında örneğin "mısır tohumu" yazarak aradığınız birçok firmanın sitesi çıkacaktır. Oralardan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Gönderirler mi, gönderirlerse ne zaman gönderirler bilemiyorum. Benim tavsiyem, bir hocanın aracılığıyla ulaşmayı deneyin. Daha kısa sürede elinize geçer.

a.melik
20.08.2014, 10:58
Tavsiyeniz için teşekkürler ama internetten dediğiniz şekilde bi çok site bulabilirim ama ne derece güvenilir orası tartışılır. hocalar vasıtasıylada bulmaya çalışıyorum sizin bildiginiz güvene bilecegim bi site varmı acaba?

Mr.Muhendis
20.08.2014, 11:22
Tavsiyeniz için teşekkürler ama internetten dediğiniz şekilde bi çok site bulabilirim ama ne derece güvenilir orası tartışılır. hocalar vasıtasıylada bulmaya çalışıyorum sizin bildiginiz güvene bilecegim bi site varmı acaba?

Çeşitlerin hakları ellerinde olan firmalarla irtibata geçmeniz için demiştim. Satış yapan herhangi bir siteyi kastetmemiştim.