PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Mühendisleri ve Teknikerleri Aranıyor

Mr.Muhendis
09.12.2012, 11:22
FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE “ TARIMSAL YAYIM VE DANIŞMANLIK BELGESİ “ OLAN “ ZİRAAT MÜHENDİSİ “ VE “ ZİRAAT TEKNİKERİ “ TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

ARANAN NİTELİKLER;

Bahçe Bitkileri, Toprak ve Bitki Besleme Bölümü , Tarla Bitkileri , Tarımsal Yapılar ve Sulama ,Tarım Makinaları ve ilgili bölümlerden mezun,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,
Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen,
Arazi koşullarına uyum sağlayabilecek olan,
Gaziantep, Şanlıurfa ve Malatya illerinde ikamet eden ya da edebilecek olan

Şirketimiz : Dow AgroSciences , Sumitomo Corporation, Bayer CropScience, Syngenta Tarım, Amc-TR Tarım, Agromed Tarım, Safa Tarım gibi Türkiye zirai ilaç sektöründe öncü firmaların bölgemizdeki distribitörlüğünü yapmakta olup, 4 yıl gibi bir zaman zarfında Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük pazar sahibi ve 2010-2011 yılında Türkiye zirai ilaç pazarının % 2’ye yakın payına hakim olmuştur.

Şirketimiz sadece zirai ilaç sektörüyle kalmayıp, yakın gelecekte tarım sektörünün diğer dallarında da aktif olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda ekibimize katılacak girişimci Ziraat Mühendisi başvurularını bekliyoruz.

Başvuru: GAPAGRO ZİRAİ İLAÇ ZİRAİ ALET TARIM ÜRÜN PEY MÜH.

Telefon: +90 342 225 16 16
Fax: +90 342 225 16 15
Adres: Kocaoğlan mah. Kenan Evren Blv. No: 187 Şahinbey/GAZİANTEP
E-Posta: iletisim@gapagro.com.tr

Sirinm1985
10.01.2013, 13:28
Gaziosmanpasa Üniversitesi ziraat mühendisliği toprak bölümü mezunumun malaytyada ikamet ediyorm is ilanınızı gördüm ve başvuruda bulunmak istedim

Mr.Muhendis
10.01.2013, 15:44
Gaziosmanpasa Üniversitesi ziraat mühendisliği toprak bölümü mezunumun malaytyada ikamet ediyorm is ilanınızı gördüm ve başvuruda bulunmak istedim

Iletişim adreslerinden başvuru yapabilirsiniz.

07260
15.01.2013, 18:21
Ben başvurmak istiyorum. Bahçe bitkiler bölümünü bitirdim Manisa da oturuyorum.
BANA ULAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUM.

Mr.Muhendis
15.01.2013, 19:57
Ben başvurmak istiyorum. Bahçe bitkiler bölümünü bitirdim Manisa da oturuyorum.
BANA ULAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUM.

İlandaki iletişim yollardan biriyle irtibat kurunuz.

ali__saban
16.01.2013, 10:10
Merhaba Ziraat Mühendisliğiğ mezunuyum. Belgemde danışmanlık bölümüm su ürünleri olduğundan size uymayabilir. Mail adresinize cv yolladım. 9 ile 3. aylarda yaş meyve sebze ihracatı yapan bir şirkette çalışıyorum yaz aylarında da kendi ilgilendiğim çiftçilere ilaç satıyorum.

Mr.Muhendis
17.01.2013, 12:34
Ali bey,

Ilana basvuruyu ve gelecek cevabı ilanda yer alan e-mail, telefon vs. ile takip etmelisiniz.

mehsito
17.01.2013, 16:25
hatay lıyım.bitkisel ve hayvansal üretim bölümü mezunuyum.böyle bir şirkette aktif rol almak isterim

Mr.Muhendis
17.01.2013, 16:34
hatay lıyım.bitkisel ve hayvansal üretim bölümü mezunuyum.böyle bir şirkette aktif rol almak isterim

İlandaki telefon numaraları ve mail adresiyle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

alev byktş
16.09.2013, 16:14
slm adıyamanlıyım ilan hakıında bılgı almak istiyorum
NOT: organık tarım mezunuyum

Mr.Muhendis
16.09.2013, 16:20
slm adıyamanlıyım ilan hakıında bılgı almak istiyorum
NOT: organık tarım mezunuyum

Merhaba,

İlandaki iletişim bilgileriyle ulaşabilirsiniz.