PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarım Danışmanı Alınacaktır

ciwanherbest
08.11.2012, 19:48
İLAN KAPATILMIŞTIR.

Diğer iş ilanları için buraya (http://www.ziraatciyiz.biz/ziraat-muhendisi-ilanlari-f83.html) bakabilirsiniz.

oğuzhann
22.11.2012, 15:27
bu hangi şehir için geçerli acaba?

ali__saban
18.01.2013, 10:49
merhaba bu ilanı vereli uzun zaman olmuş. hala danışmn arıyormusunuz?

Mr.Muhendis
18.01.2013, 11:09
merhaba bu ilanı vereli uzun zaman olmuş. hala danışmn arıyormusunuz?

İlan sahibi mesajınızı göremeyebilir. Yukardaki telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

demir00
26.02.2013, 16:50
arkadaşlar böyle saçma sapan bir ilan olmaz siz sapıkmısınız nesiniz yerini yurdunu söylesene

Mr.Muhendis
26.02.2013, 20:10
arkadaşlar böyle saçma sapan bir ilan olmaz siz sapıkmısınız nesiniz yerini yurdunu söylesene

Yerini yurdunu söyle deyip bulunduğu yere "sanane" yazan birini kim ciddiye alır ki ? Hakaret ettiğiniz için süresiz olarak uzaklaştırıldınız.

irem89
01.03.2013, 10:12
UZMAN Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri LTD.ŞTİ

Tarımsal yayımcılık veya tarımsal danışmanlık sertifikası olan ziraat müh. ziraat tek. alınacaktır... aktif veya pasif çalışabilecek her türlü eleman alınacaktır... müracaat: Yaşar BÜYÜKASLAN 0541 828 67 70

mrb,adres olarak neresi acaba?

akiif
01.03.2013, 21:22
adres mardin

ali__saban
02.03.2013, 15:22
özel istenen bir bolüm var mı? ziraat mühendisliği su ürünleri olur mu

ciwanherbest
12.05.2013, 00:32
bu konuyu nasıl düzeltecem yada silecem ya

---------- Mesaj eklendi (00:32) ---------- Önceki mesaj (00:28) ----------

BİRİ BANA SÖYLEYEBİLİR Mİ BU İLANI NASIL SİLECEM YADA DÜZELTECEM YA.. DELİ ETTİ BENİ

Mr.Muhendis
12.05.2013, 03:36

BİRİ BANA SÖYLEYEBİLİR Mİ BU İLANI NASIL SİLECEM YADA DÜZELTECEM YA.. DELİ ETTİ BENİ

İlanın hemen altında http://www.ziraatciyiz.biz/images/ziraatciyiz/buttons/edit.gif butonu bulunuyor. Ona tıkladığınızda düzenleyebilirsiniz. İlanı kapatmak istiyorsanız kapatabilirim ?

toprak müh
12.05.2013, 12:29

altta düzeltme yapabilirsiniz düzenle kısmından

yasarkoc2012
12.05.2013, 14:48
arkadaşlar bu ilana itimat etmeyin ben bu firmayla sözleşme yaptım ancak paramı alamadım. bu nedenle çok problem yaşadık. firma henüz yetki belgesi dahi almamış. firmanın ismi uzmanlar tarımsal danışmanlık. mardin kızıltepe de bulunuyor.

Mr.Muhendis
12.05.2013, 15:30
arkadaşlar bu ilana itimat etmeyin ben bu firmayla sözleşme yaptım ancak paramı alamadım. bu nedenle çok problem yaşadık. firma henüz yetki belgesi dahi almamış. firmanın ismi uzmanlar tarımsal danışmanlık. mardin kızıltepe de bulunuyor.

İddianızı kanıtlayabilir misiniz ? Aksi halde, firmaya iftira attığınız için yasal olarak mesajınızı kaldırmak zorundayım. 24 saat içerisinde gerekli belgeleri konuya ekler ya da bana gönderirseniz gereken yapılacaktır.

toprak müh
12.05.2013, 17:44
İddianızı kanıtlayabilir misiniz ? Aksi halde, firmaya iftira attığınız için yasal olarak mesajınızı kaldırmak zorundayım. 24 saat içerisinde gerekli belgeleri konuya ekler ya da bana gönderirseniz gereken yapılacaktır.

Özel sektörün tüm alanlarinda bu tür mali sıkıntılar genelde yasaniyor ama bire bir bi firma için soyleniyorsa bunu bi sekilde açık olarak göstermeli yoksa haksiz duruma dusersiniz sadece karalamak için söylenen bi iddaa olarak kalır.

yasarkoc2012
13.05.2013, 14:17
arkadaşlar ilandaki numarayı arayarak yaşar büyükaslan isimli kişiyle irtibata geçtim sonrasında belirli bir ücret karşılığında anlaştık ve sözleşme yaptık. maaşıda her ayın 10 unda ödeyecekti. ancak ben bir türlü paramı alamadım. sürekli oyaladı ve en sonunda da telefonlarıma dahi cevap vermemeye başladı. yalnızca bir kez tarım il müdürlüğünde olduğumu ve şikayet edeceğimi söylediğimde korktu ve hesabıma 300 lira para yatırdı. ve bir daha da yine görüşemedik. en sonunda sözleşmeyi feshettik ve evraklarımı aldım. bunlar nasıl kanıtlanır bilemem tabi.

Mr.Muhendis
13.05.2013, 14:57
arkadaşlar ilandaki numarayı arayarak yaşar büyükaslan isimli kişiyle irtibata geçtim sonrasında belirli bir ücret karşılığında anlaştık ve sözleşme yaptık. maaşıda her ayın 10 unda ödeyecekti. ancak ben bir türlü paramı alamadım. sürekli oyaladı ve en sonunda da telefonlarıma dahi cevap vermemeye başladı. yalnızca bir kez tarım il müdürlüğünde olduğumu ve şikayet edeceğimi söylediğimde korktu ve hesabıma 300 lira para yatırdı. ve bir daha da yine görüşemedik. en sonunda sözleşmeyi feshettik ve evraklarımı aldım. bunlar nasıl kanıtlanır bilemem tabi.

İlan sahibine e-mail gönderilerek yanıt vermesini istendi. 24 saat içerisinde yanıt vermemesi halinde ilanı kapatılarak ilan sahibi forumdan uzaklaştırılacaktır.

İlgililerin dikkatine.

ciwanherbest
16.05.2013, 01:26
o parasını alamadım diyen arkadaş bi ismini versinde bileyim... herkeste olduğu gibi bizdede bazı maddi sıkıntılar olabiliyor... kimsenin parasını yemedik yemeyiz de. madem paranı alamadın sözleşmeni fesh edersin olur biter. bende çalışan 17 eleman var senin paranımı yiyecem. geç verilmiş olabilir ama kesinlikle kimsenin hakkı yenmez. saygılarımla....
Sevgili Mr.Muhendis ilanı daha önce düzelttiğim için artık düzeltemiyorum.. ilanımı kaldırırsanız sevinirim.. çok tşk ederim.. saygılar....

Mr.Muhendis
16.05.2013, 08:35
Sayın yasarkoc2012,
Sayın ciwanherbest,

Bundan sonrasını kendi aranızda halledersiniz sanırım.

İlan sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.

Mr.Muhendis
17.05.2013, 19:44
İlan sahibi hakkında çok fazla şikayet geldiği için kendisinin foruma girişi süresiz olarak yasaklanmıştır.