PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AÖF Tarım Programı ve Kurumlar Arası Geçiş

mustafa58
11.10.2012, 16:31
öğlenden beri sitede birilerini bulmaya uğraşıyorum fakat sanırım hiçbirşekilde birilerinin göreceği şekilde kalıcı bir mesaj yazmayı başaramadım.
sormaya çalıştığım soru şöyle;

ben halihazırda sağlık bakanlığına bağlı çalışan bir kamu görevlisiyim. sınavsız ikinci üniversite programı doğrultusunda AÖF 2 yıllık TARIM bölümünü okumayı düşünüyorum. bu bölümü bitiren ziraat teknikeri oluyor diye okudum. bu doğru mu? bilginiz var ise kurumlar arası geçiş imkanları yada tarım bakanlığının bu ünvana kadro açma durumu nedir? yada bilmem gereken sizin bildğiniz başkaca konular var mı? malum şu an 11.10.12 ve 19.10.12 tarihinde kayıt kapanıyor. en kısa zamanda cevap verebilmenizi umuyorum. burayı sık sık kontrol edeceğim...
şimdiden teşekkürler...

Mr.Muhendis
11.10.2012, 17:38
Merhaba,

Foruma yeni mesaj yazdığınız için sorunuzu yeni görüyoruz.

sınavsız ikinci üniversite programı doğrultusunda AÖF 2 yıllık TARIM bölümünü okumayı düşünüyorum. bu bölümü bitiren ziraat teknikeri oluyor diye okudum. bu doğru mu?

Evet.

bilginiz var ise kurumlar arası geçiş imkanları yada tarım bakanlığının bu ünvana kadro açma durumu nedir?

Kadro açılması konusunda hiç bir net bilgi bulunmuyor. Tamamen bakanlıklara bağlı bir durum. Kurumlar arası geçiş ise, özetle, bulunduğunuz kurumun size izin vermesiyle mümkün olmaktadır.