PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silaj Makinası Çizimi

burgazlıyız
09.10.2012, 23:29
arkdaşlar silaj makinası çizimlerine çok ihtiyacım var elinde olan varsa paylaşabilir mi

sz2003
15.10.2012, 12:17
bu çizimi ne yapacağını söylersen yardımcı olabilirim. komple teknik resim mi istiyorsun. yoksa farklı bir amaç için mi. eğer imalat için istiyorsan komple teknik resim bulman çok zor ve makina imalatı tecrüben yoksa profesyonel yardım alman gerekir.

şu linki bi incele fikir verebilir.

o21C__g3SPI

burgazlıyız
18.12.2012, 17:30
fimax marka bi silaj makinasının kaba ölçülerini alarak solid works de bi makina çizimi yaptık pek kullanışlı olmadı sanırım çok fazla ayrıntıya girdiğimiz için ama yine de fena bişi çıkmadı ortaya animasyonlar da çok yararlıydı yüreğine sağlık

resulguzel
05.04.2014, 17:26
merhaba
ben resul güzel konya selçuk unıversıtesınde okuyorum sizin yardımınız gereklı hocamız proje ödevi verdi silaj makınası yapmam gerekıyor solıdworks te ve aradım bulamadım makınayı ınternette gezerken sitenızı gördum ve yardım etmenızı ıstıyorum projeyı hazırlayamazsam dönem uzayacak hoca gecırmem dedı makınayla ılgılı baska amacım yok sadece okulun bıtmesı ıcın bu projeyı hazırlamam gerekıyor lutfen yardımcı olurmusunuz
tesekkurler ıyı gunler.